חדשות

מבצע התרמה לילדים בני ה-4 של תמר פרץ ז”ל, שנותרו יתומים מאב ואם. גיסתה: “כשאשפזו אותה, היא אמרה לאימה שהיא לא תצא מזה בחיים. איך אומרים לילדים שאמא לא תחזור?”

הבוקר נודע על מותה של תמר פרץ לוי ז”ל, תושבת לוד בת ה-49, הקורבן הכי צעיר של הקורונה בישראל. תמר הותירה אחריה שני תאומים בני ארבע בלבד, כשלמרבה הטרגדיה, הם נותרו יתומים מאב ומאם – לאחר שאביהם נפטר מדום לב שבעה חודשים אחרי לידתם.

עם היוודע מותה של תמר, רבים החליטו להרים מבצע תרומה כדי להבטיח את עתידם של זוג היתומים בני הארבע. מהבוקר נפתחה התרמה חברתית באתר JGIVE בעמוד הבא: https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/33800/about

“קחו חלק ביוזמה וחזקו את המשפחה בזמן טרגי שכזה. נירתם כולנו לעזור כלכלית לילדים היתומים ונוכיח שכוחנו באחדותנו ויחד ננצח את הקורונה. שותפה משמעותית בהוצאת פרויקט זה לפועל היא עמותת “להרגיש כמו כולם”. במסגרת שיתוף פעולה זה התגייסה העמותה בהתנדבות מלאה לסייע באישור המקרה ומהימנותו והעברת התרומות לידי המשפחה”.

היעד עומד על 1.8 מיליון שקל. לאחר מספר שעות כבר נתרמו 225 אלף שקל.

גיסתה של תמר, ימית פרץ, סיפרה בדמעות: “הלב שלנו נקרע. היא הייתה מלאך שהתהלך על פני האדמה 49 שנים, אבל החיים לא היו קלים עבורה. היא זכתה לגדל את כל האחיינים שלה ולעזור לאחים שלה והיא לא תזכה לגדל את הילדים שלה עצמה – ילדים שהיא ניסתה שנים ארוכות להביא אותם לעולם. ועכשיו הם נותרו ללא אבא ואמא, אבל אנחנו נעטוף אותם באהבה. אבל איך אומרים לילדים בני ארבע שהיו קשורים כל כך לאמם, שאמא כבר לא בחיים?”.

ימית הגיסה מספרת על הרגעים הקשים: “היא ידעה והרגישה שהיא לא תצא מזה. אבל אנחנו לא האמנו, תמיד האמנו שהיא תצא מזה. אבל היא הרגישה- היא אמרה לאמא שלה כשאושפזה שהיא לא תצא משם ושנדאג לילדים. אבל לא האמנו שזה יקרה לה. הייתה לה סכרת, חוץ מזה כלום”.

איתן, ברה לעבודה באלתא מספר: “הייתה אדם מדהים!! יצא לי לעבוד מולה באלתא. אשה יוצאת דופן.. טיפלה באמא החולה ובאחיה הקטנים במשך שנים רבות ובשלב מסויים בחייה החליטה לעשות שינוי ולמדה להיות הנדסאית והתקדמה לניהול מחסן אלקטרוניקה בקבוצת המיקרוגלים. למרות נישואיה המאוחרים הביאה זוג תאומים אבל המזל הרע רדף אחריה ובעלה נפטר זמן קצר אחרי לידתם. . מותה הפתאומי משאיר את כולנו בהלם. נקווה שמשפחתה הגדולה ואחיותיה יטפלו בתאומים”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות