חינוך

מגיפת הקורונה: אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה פותחת ערוץ הידברות ישיר עם הסטודנטים וקבוצות מיוחדות לעדכונים בנושא הקורונה והלימודים

אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה נלחמת בפייק ניוז שמופץ ברשת ובאי הוודאות ששורר כעת בנושא הקורונה והלימודים ופותחת עבור הסטודנטים של האו”פ קבוצות עדכונים ובנוסף, מפעילה את הווטסאפ הישיר של האגודה אליו ניתן לשלוח הודעות כל היום ובכל נושא.

וזאת ההודעה שהוציאה האגודה לסטודנטים:

סטודנטים וסטודנטיות יקרים/ות, לצערנו נגיף הקורונה ממשיך להתפשט בארץ, ובעת האחרונה אנו עדים להחמרה ברמת ההתפשטות וההידבקות. אנו ערים כל העת להנחיות של משרד הבריאות ושל המל”ג ועוקבים אחר המתרחש. אנו באגודה ערים לכך שבהינתן והמצב יחמיר וההנחיות בהתאם, עלינו להיערך למצב זה ואנו עובדים בשיתוף פעולה מול האו”פ. אנו נפעל ונעשה כל שביכולתנו יחד עם הנהלת האו”פ שזכויותינו לא יפגעו. אנו מבקשים מכל ציבור הסטודנטים לפעול באחריות בימים אלו, לנהוג בזהירות ולפעול בהתאם להנחיות של משרד הבריאות. אנא הימנעו מלהפיץ שמועות ומידע מטעה, הישארו מעודכנים על יד האוניברסיטה ואנו באגודה נעדכן אתכם/ן בכל התפתחות.

אנו זמינים עבורכם/ן גם בוואצאפ של האגודה 052-6733567

בנוסף אנו פותחים קבוצת עדכונים ואתם/ן מוזמנים/ות להצטרף בקישור הבא:

https://chat.whatsapp.com/BZKltRPiftOEvJetx6FOBv

קבוצת עדכון נוספת:

https://chat.whatsapp.com/DIj6GfMRKoE8jXTWCBlqyV

עדכונים יעלו גם בדף הפייסבוק שלנו, באתר ובאינסטגרם.

שלכם/ן גם ברגעים אלו, אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.

מחוברים לסטודנטים. אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.מחוברים לסטודנטים. אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה.

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה: “אנחנו נמצאים בתקופה מאתגרת, הן כאזרחים והן כסטודנטים, בשל המצב של נגיף הקורונה והתרחבות במספר החולים. אנו באגודה פועלים באחריות למען ציבור הסטודנטים שלנו הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אקדמית, אנחנו עושים ככל שביכולתנו לפעול מול ובשיתוף המוסד, על מנת שזכויות הסטודנטיות והסטודנטים שלנו לא ייפגעו. אנחנו קוראים לציבור הסטודנטים לגלות אחריות ולפעול לפי הנחיות משרד הבריאות כשאנו מעדכנים את כולם בכל ההתפתחויות. אנחנו מזמינים את הסטודנטים לעקוב אחרינו בקבוצות, בווטסאפ וברשתות החברתיות ואנו זמינים לכל שאלה בנושא. שיהיה לנו סופ”ש רגוע.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות