בריאות

בשורה בכללית פ”ת: ייעוץ עם רופא המשפחה בווידאו צ’ט במרפאת רום באם המושבות, ומרפאה חדשה תוקם בנווה גן

מנכ”ל שירותי בריאות כללית, פרופ’ אהוד דודסון, סייר אתמול (18.2) במרפאות נבחרות בערים פתח תקוה וראש העין. בסיור הושם דגש רב על סקירת חדשנות טכנולוגית בכללית, המאפשרת הנגשת השירותים הרפואיים מכל מקום ובכל זמן, וכן על שירותי המערך להתפתחות הילד במחוז דן-פ”ת. לסיור התלווה סמנכ”ל קהילה בכללית, יורם סגל וחברי ההנהלה הבכירה של מחוז דן-פ”ת, בהובלת מנהלת המחוז, ד”ר יעל רייכנברג, והמנהל הרפואי המחוזי, ד”ר איל יעקבסון.
בשכונת אם המושבות ביקרו בכירי כללית בשתי מרפאות הפועלות במרכז רום: מרפאת המשפחה, בניהולה של ד”ר טל קלינגר, והמערך המחוזי להתפתחות הילד, בניהולו של ד”ר דניאל שפירא. בסקירתה, הציגה ד”ר קלינגר את נתח השוק הגדול ממנו נהנית כללית בשכונת אם המושבות, שנמצאת בסביבה דינמית עם אוכלוסייה הולכת וגדלה. בנוסף חשפה ד”ר קלינגר כי היא צפויה להצטרף בקרוב לפרויקט “מרפאה וירטואלית”, במסגרתו נבדקים מטופלים באמצעות שיחת וידאו, מבלי שיצטרכו להגיע פיזית למרפאה. הפרויקט, שנועד להנגיש את שירותי כללית למטופלים שמתקשים להגיע למרפאה, פועל בהצלחה מזה כחצי שנה במרפאת לב העיר ברחוב ההסתדרות, בהובלתה של ד”ר דנה פלורנטין – וכעת יורחב גם לטובת תושבי אם המושבות.
במפגש השתתף בנוסף הצוות המוביל של מרפאת רום, כולל מנהלת הסיעוד אולגה לוצקר והמנהלת האדמיניסטרטיבית מעיין כהן, שנבחרה באחרונה לעובדת מצטיינת במחוז דן-פ”ת.
מנכ”ל כללית, פרופ’ אהוד דודסון, ציין לשבח את האיכות הרפואית הבולטת, וכן את המסירות וההיכרות של צוות המרפאה עם המטופלים. מנהלת המחוז, ד”ר יעל רייכנברג, בירכה את צוות המרפאה על הצלחתם בצמצום כמות ההפניות למיון ובהובלה במדדי איכות רפואיים, ועדכנה כי בשל הצמיחה המואצת באוכלוסיית האזור, תיפתח בחודש אפריל מרפאה שלישית, שתשרת את תושבי נווה גן.
“היה ביקור מרגש ומכובד ואני שמחה שנבחרנו להציג את מרפאתנו בפני המנכ”ל”, סיכמה ד”ר קלינגר.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות