בריאות

למה הוזעקה המשטרה להתערב כשנתפס סוחר דגים בחולון, שהוביל 100 קילו למסעדות בתנאי תברואה ירודים?

משהו לא טוב קורה בחולון- אחרי שנתפס משווק בשר למסעדות בעיר, שהוביל בשר בתא המטען שלו ללא קירור וללא כל רישיון לבשר, עתה הגיע תורו של סוחר בדגים שהוביל אותם בתנאי תברואה ירודים. וגם המשטרה התערבה בכך

אחרי שרק לפני כשבועיים השירות הווטרינרי של עיריית חולון השמידו מאות קילוגרמים של בשר שהובלו ללא קירור והיו מיועדים לשיווק בכמה נקודות ממכר ברחבי העיר בחולון, הגיע תורם של הדגים הלא ראויים למאכל אדם:

אנשי השירות הווטרינרי של עיריית חולון ערכו באחרונה ביקורת שגרתית בבית עסק לממכר דגים במרכז העיר, במהלכה עלה חשד לאחסנת דגים באופן אסור ומסוכן לציבור בתוך כלי רכב מסחרי, ששייך לבעל העסק.

אלא שבעל העסק התנגד לבקשת הווטרינרים לבדוק את מכוניתו ועל כן, זומן למקום צוות של השיטור העירוני ומפקח של יחידת הפיצו”ח של משרד החקלאות ופיתוח הכפר.

Tags

משנפתח כלי הרכב בהתערבות השוטרים, נמצאו בו דגים, שהיו מיועדים לשיווק, כשהם מצויים ללא קירור וללא סימון כנדרש בחוק, דבר אשר הופך את הדגים לאסורים בשיווק בשל היותם מסוכנים למאכל אדם.

הצוותים החרימו את כלל הסחורה שנמצאה, ששקלה כ-100 ק”ג, והשמידו אותה.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close