בריאות

פעילות משותפת לעיריית ר”ג ולכללית בכיכר אורדע במסגרת יום הסוכרת

בכיכר נערכו בדיקות לאיתור מוקדם של מחלת הסוכרת. צוות של מנהלת דן, בהובלת מנהלת הסיעוד של המנהלת יאנה מוליאר, פוגש מאות מתושבי מרכז העיר ומעניק ייעוץ מקצועי בנושא תזונה, פעילות ספורטיבית ואמצעים לאיזון הסוכרת. בנוסף פועל דוכן רפואה משלימה של כללית, שמעניק לתושבים שיאצו ועיסוי סיני-טווינא.

הפעילות התאפשרה בזכות שיתוף פעולה של המנהלת עם מחלקת הבריאות בעירייה, בניהולו של טוביה טל עזורי. את הנוכחים ביקרו גם סגן ומ”מ ראש עיריית רמת-גן, ליעד אילני, ומנהלת אגף השירותים החברתיים בעירייה, גילה טאושטיין.

מטעם כללית נוכחים, בנוסף למוליאר, האחות חן ריגלר ממחלקת קידום בריאות, מנהלת סיעוד במרפאת הרצל א’ סבטלנה פרילוצקי, המנהלת האדמיניסטרטיבית של הרפואה המשלימה ברחוב שילה לובה מור, רכזת הסוכרת המחוזית יפעת פרייד יצחק, דובר המחוז סער ורדי, שרון מרגלית מקידום בריאות ואחרים.

שתפ כללית רג. צילום דוברות כלליתשתפ כללית רג. צילום דוברות כללית
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close