חדשות

גניבת קטנועים ותיקים, ניסיון שימוש בכרטיסי אשראי, גניבת רכוש מבית עסק למוצרי קוסמטיקה ומחנות בסניף של תחנת דלק ביפו. תושב תל אביב הספיק לא מעט בארבעה ימים עד שנתפס

אתמול (ב’) הוגשה בבית משפט השלום בתל אביב הצהרת תובע נגד תושב תל אביב בן 46, בגין שלל עבירות רכוש שבוצעו בטווח זמן של ארבעה ימים, רובם בעיר בת ים.

בין העבירות המיוחסות לו: גניבת שני קטנועים ונהיגה בהם, גניבות של תיקים ממקומות ציבוריים וניסיון שימוש בכרטיסי אשראי שהיו בהם; וכן גניבת רכוש מבית עסק למוצרי קוסמטיקה. בנוסף הוא חשוד בגניבת רכוש מחנות בסניף של תחנת דלק ביפו.

 

שוטרי משטרת ישראל עצרו את החשוד לפני כ־12 ימים כשהוא נוהג על קטנוע גנוב, ומאז ניהלו חוקרי המשטרה חקירה מורכבת ונחושה בגין כל החשדות שעומדים נגדו, תוך שמעצרו מוארך מעת לעת בבית משפט השלום בתל אביב.

אתמול הוגשה נגדו בבית משפט השלום בתל אביב, הצהרת תובע בגין החשדות, ומעצרו הוארך עד יום חמישי.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות