חדשות

צפו: חקירה סמויה של משטרת ישראל חשפה רשת סחר בנשים למטרות זנות ברחבי גוש דן

בתום חקירה סמויה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל , נעצרו הלילה 15 חשודים שהפעילו רשת מסועפת שעסקה בהבאת נשים לארץ לצורך סחר בבני אדם, הבאה לעיסוק בזנות, סרסרות בזנות על ידי העסקת נשים במתן שירותי מין בבית הלקוח או בבתי מלון. כל זאת, תוך ביצוע עבירות של הלבנת הון בהיקפים המוערכים במיליוני שקלים ועבירות נוספות על פי פקודת המיסים.

על פי החשד, החשודים פעלו באופן שיטתי ומתוחכם , תוך ניצול ופגיעה בקורבנות, כשבראש הרשת עמד גבר בן 41 (גבעתיים) ולצידו פעלו חשודים נוספים, בכללם אשתו, כשלכל אחד מהם תפקיד ותחום אחריות מוגדר.

מבין החשודים, נעצר מתווך דירות שפעל כדי לספק לרשת דירות שבהן יעבדו הנשים, נעצרו חשודים ששימשו כ״סדרני עבודה״ וכן נעצרו חשודים שהיו אמונים על פרסום השירותים בפלטפורמות שונות.

עוד נעצר גבר שסיפק סמים למעורבים וכן נעצרו 5 גברים אשר שימשו כנהגים, שהעניקו שירותי הסעה לבנות וללקוחות.

Tags

בין העצורים גבר כבן 36 (ג׳לג׳וליה) שעל פי החשד חבר למעורבים אחרים, שנעצרו אף הם הלילה וביחד, והם חשודים בכך שביחד חטפו את אחד מחברי הרשת וכן סחטו מאות אלפי שקלים מראש הרשת תוך הפניית איומים ומעשי אלימות כלפיו וכלפי אנשיו.

מדובר בחקירה משולבת, שעברה הלילה לשלב הגלוי והתקיימה בשילוב זרועות עם רשות המיסים. הלילה, עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, יצאו כוחות משטרה משולבים לאיתור המעורבים ולמעצר החשודים.

כלל הקורבנות הועברו למקום בטוח, שבו תוענק להם הגנה.

המעורבים נעצרו לחקירה והיום (ג’) בשעות הצהריים יובאו לבית משפט השלום בת”א לדיון בעניינם.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close