היסטוריה בבת-ים. ראש העיר ביטל את החניונים הפרטיים לאורך החופים. מהיום-תושבי העיר יחנו בחינם

אחרי הפיקוח שהטיל על מחירי הכיסאות והמזנונים בחופים, ראש עיריית בת-ים מבטל את החניונים בתשלום לאורך החוף, עבור תושבי העיר. "שלושה חניונים יהיו חינמיים ובהדרגה כולם יהפכו לחינמיים עבור בעלי תו העיר בת-ים"

אפשר לומר שנעשה צעד היסטורי אתמול בעיר בת-ים, לאחר שראש העיר צביקה ברוט הודיע על כך, שלאחר שנים ארוכות בהן השתלטו אנשים פרטיים על החניות לאורך קו החוף בעיר והפכו את החניונים לפרטיים – הוחלט כי תושבי בת-ים יוכלו לשוב ולהחנות את רכביהם וליהנות מחופי הים ללא תשלום.

ברוט הכריז ובישר לתושבים: “כל בת-ימי יודע שב-20 השנים האחרונות חלה השתלטות הדרגתית של גורמים פרטיים על חניונים שאמורים לשרת את תושבי בת-ים.
זה נגמר!
“אני שמח לבשר לכם שהחל מקיץ 2019, החניונים חוזרים לשרת את כל הבת-ימים. שלושה חניונים בחוף הים הם חינמיים לגמרי לכלי-רכב הנושאים תו חנייה, ובהדרגה כך יהיה בהמשך עם חניונים נוספים ברחבי העיר. אגב, שמעתי שהסופ”ש הקרוב יהיה קיצי במיוחד, אז תתארגנו על בגד-ים ובואו להיפגש בחוף!”.

 

כזכור, לאורך חוף הסלע בואך חוף תאיו החלו לגבות תשלום עבור החניות שנע בין 10 שקל והגיע לעתים עד 20 שקלים. אלא שברוט החליט לעשות מה שכבר קיים לאורך חופי תל אביב עבור תושבי העיר, וכך גם תושבי בת-ים יוכלו ליהנות ממקום הבילוי שנחרט על דגל העיר ולא לשלם על כך ביוקר.

זה מצטרף לרפורמה בגביית התשלום עבור כיסאות ושמשיות וכן פיקוח על מחירי המזנונים בחופי העיר, מחירים שבשנים האחרונות הרקיעו והגיעו לרמות שהפכו עברו משפחה ממוצעת את הבילוי בים לבילוי יקר.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close