חינוך

עיריית ראשל”צ והסתדרות המורים חוברים לפיילוט לצמצום הצפיפות בגני הילדים בעיר

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן-דויד בסיור בראשל"צ בסיור עם ראש העיר קינסטליך ומ"מ אבן זוהר, לקידום פיילוט לצמצום מספר הילדים בגני הילדים, מבטיחה: "לקראת הסכם שכר אמשיך לערוך מפגשים עם כל עובדי ההוראה בכל הסקטורים כדי לתת הזדמנות להציף את הבעיות״

מזכ”לית הסתדרות המורים, יפה בן-דויד נפגשה עם ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, וממלאת מקומו ומחזיקת תיק החינוך,  ליאל אבן זוהר, שמבקשים להוביל תכנית פיילוט לצמצום מספר הילדים בגנים בעיר וביקשו את תמיכת הסתדרות המורים.
יש לציין שנושא זה,  היה אחד הנושאים שהובילה אבן זוהר בראש מערכת הבחירות שלה ולאורך השנים האחרונות.
בסיור השתתפו גם מ”מ יו”ר סניף ראשון לציון, מירי הבוט, רכזת הגימלאים, שרה ברילנט ורכז חטיבות הביניים בסניף יעקוב וינרוד.
במסגרת הסיור, שארגנה יו”ר הסניף ליאורה אורינגר, ביקרו בבתי הספר היסודיים ‘ויתקין’ ו’נווה עוז’ ובחטיבת הביניים ‘מיכה רייסר’. בהמשך בן- דויד, נפגשה עם ועדי המורים והמנהלים. במהלך הסיור, שוחחה עם הצוותים החינוכיים, שמעה מהם על האתגרים שאיתם הם מתמודדים ועדכנה אותם בנושאים בהם עוסקת הסתדרות המורים בימים אלה. בן-דויד דיברה על המאבקים שהיא מנהלת עבור עובדי ועובדות ההוראה: מאבק בימי המחלה, מאבק בפנסיות לדור, הוותיק והצעיר, חיזוק מעמד המורה, שיפור תנאי השכר ועוד.
Tags

יפה בן-דויד, מזכ”לית הסתדרות המורים אמרה עוד במהלך הסיור: “מהיום שנבחרתי, שמתי לי למטרה להיות בשטח, לראות את עובדי ההוראה, לשמוע ולראות בעצמי את הצרכים של השטח, את האתגרים איתם הם מתמודדים ביום-יום ולנסות לתת את הפתרונות הטובים ביותר לצוותים החינוכיים. לקראת הסכם שכר, נמשיך להיפגש עם עובדי הוראה בכל הסקטורים ולפעול במלוא המרץ לטובת קידום מעמד המורים, קידום שכרם ותנאי עבודתם”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close