“אני מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמי” ליבר בת ה-22 מספרת על ניתוח האף שעברה במרפאות מוסקונה

בעידן הסמארטפונים והסלפי, המודעות לאסתטיקה ומראה הפנים גדלה מאוד. ליבר בטיטו בת ה 22 עברה ניתוח אף במרפאות מוסקונה ושמחה לשתף בהרגשה שלה "אני מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמי, הצוות היה מדהים ורגיש, הגשמתי חלום!"

מאז התפתחות הרשתות החברתיות והסמארטפונים שיצרו את המושג סלפי שאנחנו לא זזים בלעדיו כל שעות היום, המודעות לאיך שאנחנו נראים, לאסתטיקה, לפנים שלנו שמתנוססות בכל תמונה ותמונה, גברה מאוד. נשים רבות בכל הגילאים החל מנערות מבקשות לשנות את המראה שלהן ועושות ניתוח אף, שמשפר את הביטחון העצמי ואת ההרגשה האישית ולאחר הניתוח המוצלח שולחות את התמונה למשרדי המנתח על מנת שישתפו ויראו כמה הן וחייהן השתנו. אחת מהצעירות שעברה את הניתוח ושמחה לספר עליו היא ליבר בטיטו, מנהלת מסעדה, בת ה- 22 מאשקלון שעברה את הניתוח במרפאות מוסקונה ומספרת לנו על ההרגשה שלה:

לפני הניתוח. התחברה לתוצאות הטבעיות של מוסקונה. ליבר. אלבום פרטילפני הניתוח. התחברה לתוצאות הטבעיות של מוסקונה. ליבר. אלבום פרטי

ליבר, מדוע בחרת במרפאות מוסקונה?

אני וחברה שלי חיפשנו רופא מנתח על מנת לעבור את הניתוח אצלו, שתינו מאוד התחברנו לתוצאות הטבעיות של מוסקונה והחלטנו ביחד לעבור את הניתוח בידי ד”ר מוסקונה.

מה הכי חשוב לך בייעוץ?

היה לי מאוד חשוב המקצועיות, לראות שבאמת אפשר לסמוך על רופא שיגשים לי את החלום ושיבין את התוצאה שאני מעוניינת לקבל. כמובן שבייעוץ ד”ר מוסקונה עשה הדמיה ממוחשבת, שעזרה מאוד לתיאום ציפיות והרגיעה את החששות לגבי התוצאה.

כיצד הרגשת במרפאות לפני ואחרי הניתוח, היחס והטיפול?

לפני ואחרי תמיד מאוד דאגו, שאלו, ענו על כל שאלה. ביום של הניתוח התרגשתי מאוד וחששתי אבל הצוות שם היה רגיש, דאג מאוד והרגיע וזה עזר לי מאוד.

איך ההבדל בין לפני ואחרי הניתוח מבחינת ההרגשה האישית?

הרגשה מדהימה! יש לי הרבה יותר ביטחון במראה שלי, מרגישה הרבה יותר בטוחה בעצמי. הניתוח אף היה החלום שלי מאז שהייתי ילדה קטנה אך גם מאוד חששתי מהתוצאה, עכשיו כשאני כבר שנה וחצי אחרי הניתוח לא הייתי חושבת פעמיים ועושה את זה!

אחרי הניתוח...... ליבר בחרה במרפאות מוסקונה והייתה עושה זאת שוב. ליבר. אלבום פרטיאחרי הניתוח. בחרה במרפאות מוסקונה והייתה עושה זאת שוב. ליבר. אלבום פרטי

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close