יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, משה מזרחי, מבקר את אזרחי עובדי צה"ל, בבסיס צבאי אי שם

מזרחי העלה על נס את עוצמתם של העובדים, דבר הבא לידי ביטוי בין היתר בפתרון בעיות לוגיסטיות מסובכות, הירתמות לעמידה ביעדים הצהליים ואף למעלה מכך, גם על חשבון הזמן הפנוי בחיק משפחותיהם, תוך גילוי נחישות, התמדה ומוטיבציה הראויים לכל שבח

יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי, בליווי אנשי צוותו- דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, צדוק בטה ורון שפיגל-נציגי ארגון ע.צ. בחיפה והצפון ושלומי בן מחזיק תיק עובדי הבניין והעץ, הגיעו לבקר את אזרחי עובדי צה"ל בבסיס צהל"י אי שם במזרח המדינה.

הם התקבלו על ידי יו"ר הוועד המקומי – יוסי קדוש וסגל הפיקוד, עמדו מקרוב על הפעילות המורכבת והעמוסה (24/7), בימים אלו, נפגשו עם העובדים בתחנות העבודה השונות והתרשמו מהמחוייבות והמסירות של העובדים, שהוכיחו ומוכיחים את מקצועיותם, דבר שחזר ונשנה בדבריהם של המפקדים, שהרעיפו עליהם שבחים רבים.

משה מזרחי העלה על נס את עוצמתם של העובדים, דבר הבא לידי ביטוי, בין היתר , בפתרון בעיות לוגיסטיות מסובכות, ההירתמות לעמידה ביעדים הצהליים ואף למעלה מכן, גם על חשבון הזמן הפנוי בחיק משפחותיהם, תוך גילוי נחישות, התמדה ומוטיבציה, הראויים לכל שבח.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות