18 עצורים בהפגנה לא חוקית שהתקיימה אמש מול ביתה של ד"ר שרון אלרועי פרייס בחיפה. אחת המפגינות תקפה באגרוף שוטרת

25 איש הפגינו, בהפגנה ללא אישור, מול ביתה של ד"ר שרון אלרועי פרייס בחיפה. 18 מהם נעצרו, לאחר שסרבו לפזר את ההפגנה, 8 יובאו להארכת מעצר

אתמול בערב התקיימה הפגנה של כ-25 מפגינים, מול ביתה של ראשת שרותי בריאות הציבור, הד״ר שרון אלרואי פרייס בחיפה, במרחק שאינו תואם את התנאים שנקבעו במתווה החוקי שנקבע על ידי מפקד מחוז חוף במטרה לשמור על האיזון שבין חופש הביטוי לבין הזכות לפרטיות ושלום הציבור ובטחונו.

לאחר שקצין משטרה הכריז כי מדובר בהפגנה לא חוקית, המפגינים התבקשו לעבור למתחם שיועד לכך אולם החשודים סירבו לעזוב את המקום ועל כן עוכבו לחקירה כאשר חלק מהמפגינים שסירבו לעיכוב נעצרו על ידי השוטרים שנאלצו להפעיל כוח סביר.

במהלך המעצר אחת החשודות אף תקפה שוטרת באופן שהכתה אותה במכת אגרוף, כאשר השוטרת לא נפגעה.

במשטרה ציינו: "המשטרה מאפשרת את חופש הביטוי והמחאה ובתנאי שאיננה כוללת הפרות סדר ואירועי אלימות בניגוד לחוק".

בהמשך לעיכובם ומעצרם של 18 מפגינים, אתמול, סמוך לביתה של ראש בריאות הציבור, הד"ר אלרועי פרייס, במהלך הלילה נחקרו ושוחררו בתנאים מגבילים 10 מפגינים. 8 מפגינים נוספים יובאו הבוקר לבית משפט השלום בחיפה.

 

צילום: דוברות המשטרה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות