החטיבה העליונה רוגוזין ואולפנית שחם בקריית אתא זכו בפרס הצטיינות ארצי של משרד החינוך

עוד הישג למערכת החינוך בקריית אתא: החטיבה העליונה "רוגוזין" ואולפנית שחם זכו בפרס הצטיינות ארצי של משרד החינוך הבוחן את ההישגים הלימודיים, החברתיים והערכיים של בית הספר

החטיבה העליונה “רוגוזין” ואולפנית שחם בקרית אתא  זכו בפרס הצטיינות ארצי של משרד החינוך הבוחן את ההישגים הלימודיים, החברתיים והערכיים של בית הספר.

הפרס בוחן את ההישגים של בית הספר שחוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב הלומדים בתוכנית התגמול הדיפרנציאלי המתקיימת בחטיבות העליונות במטרה לטפח את המצוינות הן בקרב המורים והן בקרב התלמידים.

תכנית תגמול זו מגדירה את יעדי בית הספר וההישגים החינוכיים ומעניקה הכרה ציבורית לצוותי בתי הספר שפעלו במסירות על מנת לעמוד ביעדים.

בהישגים הלימודיים נקבעו המדדים לפי אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחני הבגרות, אחוז זכאות לתעודת בגרות איכותית, מידת השיפור בהשוואה להישגים בשנה הקודמת ועוד. בהישגים הערכיים-חברתיים, נכללו המדדים של שיעור הגיוס לצה”ל, או לשירות אזרחי-לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי החינוך המיוחד ועוד.

לאור הישגיהם, עובדי ההוראה שבבתי הספר הזוכים יתוגמלו בסכום כספי של  3,166 ₪ במסגרת הרפורמה “עוז לתמורה”.

ראש העיר יעקב פרץ: ” אנו רואים בחינוך כגורם העיקרי המחולל שינוי באיכות החיים בעיר ולשם כך אנו משקיעים את מירב המשאבים בהטמעת תוכניות לימוד ייחודיות, לצד תוכניות העשרה ופיתוח פיזי של מוסדות החינוך. אין ספק כי זכייתם של בתי הספר מעודדים תרבות של מצויינות ומעניקים השראה לבתי ספר נוספים.”

במכתב שנשלח למנהלים ציין משרד החינוך כי: “זכייה זו הינה אות הערכה למנהיגות ולעשייה החינוכית המעמיקה של הצוותים החינוכיים והיא מעידה על כך שהמצוינות הבית ספרית נוגעת בכל תחומי החיים של התלמידים.”

 

צילום: פייסבוק רוגוזין

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות