השב”כ הגיע לעצור בן 18 מעכו שבמהלך מבצע “שומר החומות” עזר להצית עסקים ורכבים של יהודים בעיר

בתום חקירת משטרה: יוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב עכו בן 18, בחשד למעורבות בארועי התפרעויות וונדליזם עם שריפת עסקים ורכבים של יהודים בעיר במהלך מבצע "שומר חומות"

בתום חקירת משטרה: יוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב עכו בן 18, בחשד למעורבות בארועי התפרעויות וונדליזם עם שריפת עסקים ורכבים של יהודים בעיר במהלך מבצע “שומר חומות”

תושב עכו בן 18, נעצר במהלך חודש מאי במסגרת חקירה משותפת לשירות הביטחון הכללי והיחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב אשר על רקע חשד למעורבותו בארועי התפרעויות בעיר עכו בלילה שבין ה- 11.5.21-12.5.21 במהלכם המתפרעים חסמו כבישים באמצעות צמיגים בוערים, יידו אבנים ירו זיקוקים וגרמו נזק לרכוש תוך הפרה בוטה של הסדר הציבורי.

בתוך כך, במהלך ההתפרעויות גרמו המתפרעים ובכללם החשוד, נזק כבד למספר רב של בתי עסק בעכו העתיקה כאשר בחקירתו במשטרה ובשירות הביטחון הכללי עלה כי ביצע את המעשים ממניע של גזענות.

כאמור, בתום החקירה ובהתאם לממצאיה יוגש הבוקר כנגד החשוד כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בחיפה, וכן בקשה למעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
כתב אישום זה מצטרף לשורה של כתבי אישום נוספים שהוגשו נגד אחרים בפרשיות אלה.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות