ראש עיריית חיפה זכתה באות פול האריס היוקרתי, בשל תרומתה להתמודדות עם הקורונה בעיר

מועדון רוטרי חיפה העניק אמש את אות פול האריס היוקרתי לראש עיריית חיפה ומנהלי 3 בתי החולים בעיר כאות הוקרה והערכה על תרומת הארגונים שהם עומדים בראשם במאבק בנגיף הקורונה

אות פול האריס הוענק אמש לראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, על ידי חברי מועדון רוטרי חיפה לראש העיר. הפרס הוענק גם למנהלי שלושת בתי החולים של חיפה,  כאות הוקרה והערכה על תרומת הארגונים שהם עומדים בראשם במאבק בנגיף הקורונה.

בטקס, שבמהלכו הוכתר רשמית ארז ישכרוב לתפקיד נשיא המועדון במקומו של שלומי פורמן, אמר הנשיא היוצא:” עינת קליש סייעה רבות להתמודדות העירונית בקורונה, בין היתר באמצעות סיוע שעובדי העירייה הגישו לאוכלוסיה המתקשה ובפרויקט המשותף שהובלתי יחד עם ראש העיר – הענקת מאות מחשבים לתלמידים שבאים ממשפחות מצוקה. בתי החולים ועיריית חיפה זכאים לכל מילה טובה והם תפקדו ביד רמה בשנה הקשה שעברה על העולם כולו וגם על עירנו, חיפה”.

ראש העיר, עינת קליש רותם: “אני רוצה להודות לשלומי ולאנשי רוטרי על פעילות התנדבותית מעוררת השראה לאורך שנים רבות, וביתר שאת בשנת הקורונה. זו התרגשות גדולה עבורי לזכות באות היוקרתי הזה, ושיתוף הפעולה בין העירייה לרוטרי יימשך, הכל למען צמצום הפערים בעיר ובסימן הערבות ההדדית שמאפיינת כל כך את הרוטריונים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לשלומי על שנת נשיאות עתירת הישגים ולאחל הצלחה רבה לארז מחליפו הראוי.”

 

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות