תלמידי קריית ביאליק התגייסו לטובת ילדי הדרום ולוחמי כיפת ברזל ושלחו להם חבילות ממתקים, משחקים ועוד

תלמידי אורט קריית ביאליק ארגנו יריד מכירות שעם כל ההכנסות קנו משחקים וערכות יצירה וספרים שנשלחו לילדי ישובי הדרום. בביה"ס רקפות התגייסו לשליחת חבילות ממתקים ללוחמי כיפת ברזל

תלמידי קריית החינוך אורט קריית ביאליק,  בהובלת מועצת התלמידים, התארגנו ליריד מכירות בכדי לאסוף כסף לילדי הדרום. התלמידים מכרו זרי פרחים, שלגונים וסלטי פירות ואספו סכום נכבד ששימש אותם לרכישת מתנות לילדים שכבר 9 ימים יושבים במקלטים וממ"דים.

הם רכשו צעצועים, ספרים, חומרי יצירה ומשחקי קופסא כדי לשמח ולהנעים את זמנם של הילדים הנמצאים תחת הפגזות. שלושה ארגזים מלאים נשלחו לשדרות.

יוזמה נוספת התקיימה בבית הספר רקפות  בקריית ביאליק, בו אספו התלמידים  דברי מתיקה וחטיפים לחיילי צה"ל  מיחידת כיפת ברזל, שאומצה על ידי עיריית קריית ביאליק לפני מספר שנים.

החבילות שנאספו הועברו לנציגי החיילים בתיאום עם מרגלית גרנות, יו"ר "יחד למען החייל" בקריית ביאליק.

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי הודה לתלמידים על היוזמה הברוכה: "גודל וצומח נוער ערכי בקריית ביאליק, נוער שיודע להושיט יד ולסייע לזולת. אני גאה בכם".

בתמונות: יריד מכירות באורט קריית ביאליק ואיסוף חבילות לחיילים בבית הספר רקפות

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות