לסיום יום השביתה של ערביי חיפה: הפגנת הזדהות עם פלסטין ושייח’ ג’ראח בכיכר הנביאים בהדר, חיפה

דוד עציוני, סגן ראש עיריית חיפה: "ההפגנות הללו לא מועילות למרקם החברתי של העיר. הן מייצרות תסיסה, נותנות במה לפורעים וחוסר שקט לתושבים בעיר. אני, דוד עציוני, פועל ואפעל למען אחדות העיר."

העיר חיפה הייתה שקטה היום עד שעות הערב המוקדמות לאחר שכמעט כל העסקים של ערביי חיפה היו סגורים ליום שביתה ומחאה כנגד פעולות מדינת ישראל. בשעה 18:00 התקבצו כמאה מפגינים בכיכר ליד מגדל הנביאים בהדר והביעו הזדהות עם פלסטין כשהם נושאים דגלים ושלטים למען שייח’ ג’ראח ופלסטין. יש לציין כי עד עתה נשמר השקט והמשטרה שולטת במצב. במרכז המקום עמדו גם דוד עציוני סגן ראש עיריית חיפה ועוזרו קיריל קארטניק, שהיו בין הפוליטיקאים היחידים שהגיעו להפגנה.

דוד עציוני, סגן ראש עיריית חיפה: “ההפגנות הללו לא מועילות למרקם החברתי של העיר. הן מייצרות תסיסה, נותנות במה לפורעים וחוסר שקט לתושבים בעיר. אני, דוד עציוני, פועל ואפעל למען אחדות העיר.”

הפגנה בכיכר הנביאים. צילום פרטיהפגנה בכיכר הנביאים. צילום פרטי
הפגנה בכיכר הנביאים. צילום פרטיהפגנה בכיכר הנביאים. צילום פרטי
הפגנה בכיכר הנביאים. צילום פרטיהפגנה בכיכר הנביאים. צילום פרטי
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות