אגודת מכבי חיפה כרמל ועיריית חיפה הגיעו להבנות בנוגע למחלקת האתלטיקה

סגן ראש העיר לזר קפלון: "הייתה אי הבנה בין הצדדים ואני שמח שיישרנו את ההדורים. מנכ"ל האגודה רועי שווץ: "אני שמח שעיריית חיפה קיבלה את בקשתנו לשבת ולנסות יחדיו למצוא פתרון לבעיה

סגן ראש עיריית חיפה לזר קפלון ומנכ"ל אגודת מכבי חיפה כרמל רועי שווץ, נפגשו היום, ראשון, על מנת למצוא פתרון לקיצוץ אותו מתכוונת עיריית חיפה לבצע במחלקת האתלטיקה הירוקה. הפגישה בין השניים התנהלה ברוח טובה ובסופה סוכם כי הורדת תקני המאמנים תידחה על מנת לתת זמן הערכות לאגודת מכבי חיפה, וכדי לא לפגוע בספורטאים תוך כדי מהלך האימונים. כעת ישבו הצדדים לשיחות על מנת להיערך בצורה מסודרת ולמצוא בשיתוף פעולה פתרונות אשר לא יפגעו בהתנהלות השוטפת של המחלקה.

סגן ראש העיר לזר קפלון: "הייתה אי הבנה בין הצדדים ואני שמח שיישרנו את ההדורים. מצאנו פתרון שמספק את שני הצדדים על מנת שספורטאי האתלטיקה בעיר לא יפגעו. יישור הקו יתבצע באופן הדרגתי ובשיתוף פעולה עם האגודה. נוסף על כך, בכוונתנו לעשות הרחבה של מרכזי המצוינות בענפים נוספים למען הנוער והצעירים".

מנכ"ל האגודה רועי שווץ: "אני שמח שעיריית חיפה קיבלה את בקשתנו לשבת ולנסות יחדיו למצוא פתרון לבעיה שנוצרה, ושנמשיך את שיתוף הפעולה בכל הענפים למען הספורט בעיר ולמען התושבים. אני מודה ללזר קפלון על הנכונות להיפגש ושמח שיישרנו את ההדורים בין העירייה לבין האגודה".

קפלון ושווץ. קרדיט תמונה: עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות