בן שישים, חולה מלריה במצב קשה, אושפז במרכז הרפואי לגליל

לאחר שנשללה האפשרות שהינו חולה קורונה, התגלה כי נדבק במחלת המלריה ועקב הידרדרות מהירה במצבו, הועבר החולה לאשפוז ביחידה לטיפול נמרץ

למרכז הרפואי לגליל בנהריה הגיע בתחילת השבוע תושב האזור בן 60, שסיפר כי הוא סובל מחום גבוה מזה ימים ספורים ומתחושת בלבול. כמו כן סיפר, כי ביקר לאחרונה באחת המדינות באפריקה. לאחר שנשללה האפשרות שהינו חולה קורונה, התגלה כי נדבק במחלת המלריה, מחלה זיהומית המצויה באזורים טרופיים. בעקבות הידרדרות מהירה במצבו, הועבר החולה לאשפוז ביחידה לטיפול נמרץ.
מנהל היחידה, ד”ר ניקולא מחול, מסר כי מצבו של המטופל מוגדר קשה, וכי בעקבות אגרסיביות המחלה והפגיעה במערכות שונות בגופו, הוא מקבל טיפול ייעודי ממוקד למלריה וכן טיפול תומך נוסף.
ד”ר מחול ביקש להזהיר את ציבור החוזרים ממדינות טרופיות, כי במצבים בהם יש חום גבוה, יש להגיע למיון במהירות האפשרית ולא להמתין זמן רב, זאת כדי למנוע את התפשטות המחלה וגרימת נזקים שעלולים להיות בלתי הפיכים.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות