אם לילדים נפגעה קשה בתאונת פגע וברח- המשטרה ובני המשפחה מבקשים את עזרת הציבור בחיפוש אחר הנהג הפוגע

ביום ראשון ה- 16.8.2020 חצתה האישה את הכביש בעיר התחתית בחיפה ורכב פרטי שהגיע למקום בנהיגה פראית, פגע בה בעוצמה רבה, הנפגעת מאושפזת ברמב״ם בכירורגית חזה וסובלת מפגיעות רבות בחזה, בראש, ברגליים עוד

ביום ראשון ה- 16.8.2020 חצתה אישה, אם לילדים את הכביש בעיר התחתית בחיפה ורכב פרטי שהגיע למקום בנהיגה פראית, פגע בה בעוצמה רבה, העיף אותה עשרות מטרים ממקום הפגיעה ונטש את המקום ללא מתן עזרה. מאז המשטרה מבצעת סריקות וחיפושים נרחבים אחר הנהג אך עד עתה ללא תוצאות..
האישה פונתה לבית החולים רמב״ם בחיפה כשהיא מחוסרת הכרה והתקבלה למחלקת טיפול נמרץ עם פגיעות רב מערכתיות ברוב חלקי גופה. המשפחה פנתה כעת לעורך הדין תומר גליק שמייצג כעת את הנפגעת בנוגע למיצוי הדין עם הנהג הבורח.

עו”ד גליק מוסיף: “אין בשלב זה פרטים על הנהג, מהסיבה הפשוטה שהוא ברח. הנפגעת מאושפזת ברמב״ם בכירורגית חזה ומהמשפחה נמסר כי תהיה מאושפזת חודש ולאחר מכן תצא לשיקום למשך שנה, היא סובלת מפגיעות בצלעות לתוך הריאות, שברים בגפיים התחתונות, שבר במותניים, פגיעת ראש ופגיעות נוספות.
המשפחה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר הנהג הבורח/ פוגע.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות