המשטרה פינתה 14 דוכנים שהוצבו לצד כביש 70 ונתנה דוחות ל-3 נהגים שעצרו לקנות, תוך סיכון רכבים אחרים

המשטרה ביצעה הבוקר אכיפה מוגברת לאורך כביש 70, במסגרתה פינו השוטרים כ- 14 דוכנים שהוקמו בשוליים, לשמירה על בטחון משתמשי הדרך

 

שוטרי תחנת זבולון בשת”פ משטרת התנועה הארצית, הרשות לבטיחות בדרכים וחברת נתיבי ישראל ביצעו הבוקר פעילות אכיפה מוגברת בכביש 70 במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים לצד מיקוד האכיפה כנגד רוכלים המציבים את מרכולתם בצידי הדרך למען בטחון ציבור הנהגים.

בתוך כך, במהלך הפעילות השוטרים פינו כ-14 דוכנים שהיוו סיכון לציבור, בנוסף רשמו השוטרים 3 דוחות כנגד נהגים שעצרו את רכבם בשוליים תוך סיכון ציבור הנהגים וכן הורידו מהכביש רכב נוסף בגין ליקויי בטיחות חמורים.

במשטרה ציינו: “הפעלת דוכנים בצידי הכביש מהווה סיכון ממשי לציבור הנהגים המשתמשים בדרך, כאשר העצירה בשוליים נועדה למצבי חירום בלבד”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות