צפו: ראש העיר קריית ביאליק במסר מיוחד לצעירי העיר, בעקבות דברי שר החינוך: “תהיו נאמנים לנטיות המיניות שלכם”

ראש עיריית קריית ביאליק יצא היום בצהריים בסרטון שמופנה לצעירי העיר ומתייחס לדברי שר החינוך הרב רפי פרץ: "עשו את הבחירות והעדפות שלכם. איש לא ימנע זאת מכם. שר החינוך לא יכול לפגוע בבחירות וההעדפות של כל אחד ואחת מהתלמידים. אתם חיים בעיר מכילה שמחבקת אתכם בכל ההעדפה שלכם, עשו מה שאתם מעדיפים - איש לא ימנע זאת מכם"

בניגוד לראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, שנמנעה היום מלהתייחס לדברי שר החינוך, הרב רפי פרץ, ראש עיריית קריית ביאליק יצא בסרטון מיוחד כשברקע דגל הגאווה, והתייחס לדברי שר החינוך נגד הלהט"בים ואמר: "במדינת ישראל לא פועל משטרת מחשבות. הרב רפי פרץ יכול לחשוב את מה שהוא רוצה, אבל כשר החינוך של כל ילדי ישראל, הוא לא יכול לפגוע בהעדפות, בבחירות ובנטיות המיניות של כל אחד ואחת מהם. "אני פונה אליכם תלמידי קריית ביאליק לומר לכם שאתם חיים בעיר שמכילה את כולם, בעיר שנותנת לכם לבחור את הנטייה המינית שלכם, בעיר שתחבק אתכם בכל העדפה שלכם. עשו את מה שאתם בוחרים ומעדיפים - איש לא ימנע זאת מכם"
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close