מצלמים היסטוריה: מיזם התיעוד הבינלאומי ‘האוטוגרפרס’ מגיע לנשר

מיזם התיעוד 'האוטוגראפרס' - The Autographers מגיע לנשר ומשיק בימים אלה את פרוייקט "להשאיר חותם בנשר" בשיתוף מפעל הפיס ועיריית נשר - בהובלת המחלקה לשירותים חברתיים. האוטוגרפרס הינו מיזם חברתי בינלאומי שמטרתו חיבור הקהילה להיסטוריה הייחודית שלה דרך צילום וטקסט. במסגרת המיזם, האומנים המקומיים אשר ייבחרו לפרויקט ייקחו חלק מסע דוקומנטרי בו הם יתעדו את תושבי נשר הוותיקים שהשאירו חותם בתחומם. התוצרים יוצגו בתערוכה שצפויה להיפתח לקהל הרחב בחודש מרץ 2020. קול קורא שמפורסם בימים אלו פונה אל תושבי נשר הרוצים להשתתף במיזם התיעוד. ההרשמה פתוחה בשני מסלולים –אנשי עדות ותיקים תושבי נשר, ואומנים מתחום הצילום והכתיבה.
האוטוגרפרס. קרדיט צילום בתוך צילום – תערוכת פנים – דלית אל כרמלהאוטוגרפרס. קרדיט צילום בתוך צילום – תערוכת פנים – דלית אל כרמל

מטעם ראש עיריית נשר, רועי לוי, נמסר: “מיזם התיעוד, בשיתוף מפעל הפיס, מעניק במה מכובדת ומעוררת השראה לתושבי נשר הוותיקים שהשאירו חותם בתחומם, וליוצרים מקומיים, אני קורא לתושבים לקחת חלק במסע המרגש”.

מטעם ‘האוטוגרפרס’, נמסר: “אנחנו נרגשים לצאת לדרך ולגלות את הסיפורים הייחודים של נשר, ולהעניק להם את הבמה הראויה, לא רק בהפקת ענק ייחודית שתתקיים בשנה הבאה, אלא גם בהמשכיות התערוכה הנודדת שלנו במערכת החינוך המקומית. התערוכה הנודדת של האוטוגרפרס מחברת בין דורות, בין קהילות ובין תרבויות”.

לשאלות ופרטים נוספים ניתן לפנות: בעמוד הפייסבוק של המיזם The Autographers בכתובת המייל   או בטלפון 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close