נאבקים באלימות נגד נשים בקריית ביאליק

במסגרת יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים קיימה מועצת נשים קרית ביאליק אירוע מרכזי במעמד ראש העיר אלי דוקורסקי. מאות נשות העיר התכנסו באשכול הפיס בכדי לשמוע את הרצאתה של כתבת גלי צה"ל הדס שטייף "החיים בצל סיקור עולם הפשע" שהתמקדה בסוגיית אלימות בנשים.

בתחילת הערב הקהל התרשם ממייצגים רבים במבואת האשכול, פרי עבודתם המשותפת של היחידה לטיפול באלימות במשפחה באגף לשירותים חברתיים, ביה"ס תיכון טכנולוגי "יעדים" , תיכון עוצמה", מכינת "גל", תוכנית "אדוה", השיטור העירוני, טלוויזיה קהילתית ומועצת נשים העירונית.

בדברי הברכה ציין ראש העיר אלי דוקורסקי: " לצערנו האלימות לא  פוחתת ולא נחה לרגע, היא לא מבדילה בין גיל, מגזר או מעמד. השנה עלה מנין הנרצחות על ידי בני זוגן ל 13. גם אנו בקריית ביאליק חווינו אירוע קשה, כאשר תושבת העיר מריה טל נרצחה וכעת כתב אישום הוגש נגד בעלה. אנו נמשיך לפעול למיגור האלימות ולו בכדי להוציא אשה אחת ממעגל האלימות".

חברת מועצת העיר ויו"ר מועצת נשים ענת וורמברנד: "מטרת המאבק היא להמחיש את מימדי התופעה שהינה לרוב סמויה מהעין, להגביר חקיקה וענישה ולעודד נשים אשר קולן לא נשמע לפנות לעזרה".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close