צפו: מעל אלף איש באו להיפרד מדני נישליס ז”ל בדרכו האחרונה. “הראש הקריאטיבי והמדהים כבר לא יכל לשאת את הסבל של הגוף”

https://youtu.be/0VxgBFEaOWU
מעל אלף איש הגיעו להיפרד מדני נישליס ז"ל בדרכו האחרונה בבית העלמין בחיפה - העיר שהוא הטביע בה את חותמו בהרבה תחומים. אנשי תקשורת רבים, שהוא עצמו גידל והביא אותם להצלחות ותודעה ארצית, חברים רבים מכל תחום בחיפה והאזור, מראש עיריית חיפה לשעבר יונה יהב, חברים מאתו"ס, מעיריית חיפה ועובדי "רדיו חיפה" לדורותיו וגם תושבים רבים שנישליס עזר להם ונגע בהם. ברקע, לפני שהובא לקבורה התנגן שירה של אדית פיאף, זמרת שמאוד אהב ומילותיו: "אינני מתחרט על דבר".    

דולב נישליס, בנו הצעיר של דני ומי שממשיך את דרכו של אביו כמנהל רדיו חיפה הספיד את אביו בדמעות ואמר: “איך מספידים את האדם הכי חי שיש, הכי נמרץ, הכי תוסס, זה שלא נח לרגע. גם בחודשיו האחרונים הוא המשיך לעבוד, להתעניין ולעזור רבות לאחרים בראש צלול. איך מספידים אבא שהוא לא סתם עוד אבא – אלא אדם שעבורך הוא הכל. איך מספידים אבא שהוא לא סתם אבא – יש לי את הכבוד לחלוק אותך עם עוד רבים שאתה אבא רוחני ומקצועי ועוד שלהם. אני יושב במיטה, עם הלפטופ שלך, בדיוק בסטטוס קוו שהיית בו בחודשים האחרונים – במיטה או בכורסה שלך חמוש במים, זירו וקרח עם צ’יפס ובייגלה… כשברקע המוזיקה הקלאסית שלך או רדיו חיפה וקדימה לעבודה! עם כמה אנשים הסתמסת, לכמה אנשים הרמת, פירגנת ודאגת כל היום. חלקם לא דמיינו את התחושות והכאבים הקשים שקדמו להתכתבות איתך.

“ביום רביעי האחרון באתי לבקר אותך בחדר 15 המפורסם ברמב”ם- אותו חדר בו עברת השתלה לפני כארבע שנים. שמחתי מאוד לראות אותך נינוח, שליו, נטול כאבים. הראש היה צלול עד לרגע האחרון. הראש הצלול, הקריאטיבי והמדהים הזה, כבר לא יכל לשאת את הסבל של הגוף. ..ידענו שזו שיחת פרידה, היית כבר עייף”…

גם אחיו, אריאל נישליס נשא הספד מרגש לאחיו שהיה לו – לא רק אח גדול, אלא חבר לדרך במשך שנים ארוכות בניהול “רדיו חיפה”.

  יונה יהב, ראש עיריית חיפה לשעבר, שהיה מקורב מאוד לנישליס ואף צרף אותו לפני שתי מערכות בחירות לסיעתו, הספיד את נישליס ז”ל בתוכנית ב”רדיו חיפה” הבוקר ואמר: “הוא היה חבר קרוב. אני מגדיר אותו כאיש עם המעוף הכי גדול בעיר הזאת. אבל לא רק בעל יכולת לחלום ולהמריא, אלא גם עם יכולת ללחוץ ולבצע – ומעט מאוד אנשים בעלי הקומבינציה הזאת… האהבה שלו למשפחתו והשמירה שלו על המסגרת הזאת מעוררת השתאות והצדעה. אני אעמוד שם, מעל הקבר שלו, ואצדיע לו. לא רק אהבה היתה בו – הוא היה פטריוט של העיר והיה לו כלי לממש את הפטריוטיזם הזה. אני אוהב אותו מאוד”.

   

   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   עוד ניוזים בשבילך

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.

   Back to top button
   נגישות