שינויים וביטול קווי רכבת באזור חיפה, נהריה, הקריות, העמק וכרמיאל – בעקבות עבודות בתחנת מרכז השמונה

רכבת ישראל ממשיכה בפיתוח ושדרוג התשתית המסילתית ברחבי הארץ. כחלק מכך יבוצעו בסמוך לתחנת חיפה מרכז השמונה עבודות תשתית לתחזוק, שדרוג והחלפה של תוואי מסילה באורך של כקילומטר. העבודה תתבצע על ידי צוותי מהנדסים, מפעילי ציוד הנדסי ואנשי תשתיות ומערכות תקשורת ואיתות, וכן כלים מסילתיים כבדים של רכבת ישראל.
במסגרת העבודות, יחולו שינויים זמניים בתנועת הרכבות באיזור חיפה והצפון, החל מיום שישי 08.11.19 בשעה 00:01 (הלילה שבין חמישי לשישי), ועד סיום השירות ביום זה, וכן ממוצאי שבת ה-9.11.19 ועד יום ראשון ה-10.11.19 בשעה 04:00 לפנות בוקר.
בימים ושעות אלה רכבות בקו נהריה-ת"א-נתב"ג/מודיעין (כולל רכבות הלילה) יתחילו ויסיימו את נסיעתן בתחנת חיפה מרכז השמונה במקום בתחנת נהריה.
רכבות בקו רכבת העמק (בית שאן-חיפה-עתלית) ורכבות בקו רכבת הגליל (חיפה-כרמיאל) לא יופעלו.

משרד התחבורה יתגבר את קווי התחבורה הציבורית באיזור. רכבת ישראל תפעיל לרשות נוסעי רכבות הלילה שבין חמישי לשישי, וכן עבור נוסעי הרכבת במוצ"ש ורכבות הלילה שבין מוצ"ש לראשון, מערך היסעים חינמי בין תחנות חיפה מרכז השמונה, מרכזית המפרץ (בה יעצרו ההיסעים במוצ"ש ובלילה שבין שבת לראשון), קריית מוצקין, עכו ונהריה.
תנועת הרכבות באיזור תחזור לסדרה ביום ראשון ה-10.11.19 בשעה 04:00 בבוקר.
לנוסעי הרכבת בימים אלה מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל וביישומון.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות