קריית ביאליק ערכה תרגיל הבודק מוכנות לחירום. התרגיל שדימה פגיעות בתשתיות הצביע על מוכנות העיר לתרחישי מלחמה וחירום

עיריית קרית ביאליק קיימה תרגיל חירום למכלול הלוגיסטיקה, המכלול הגדול והמשמעותי ביותר בעת חירום. המכלול  תרגל את שורת האירועים הקשים כגון : פגיעת טיל בהוסטל רב קומות בו מתגוררים דיירי גיל הזהב עולים חדשים, פגיעה בתשתיות מים וחשמל ופגיעה במפעל צביעה באזור תעשייה. במסגרת התרגיל ניתן דגש להפעלת כל גורמי הלוגיסטיקה, הוצאתם אל השטח, מדידת זמני הגעה, טיפול ובקרת שיתוף כל גורמי המכלול.      

מנכ”ל העירייה, ליאור רגן, שפתח את התרגיל ציין: “בחרנו לבצע הדמיה של התרחשות קשה הכוללת מעל 20 פגיעות קשות בתשתיות, עשרות נפגעי חרדה ומספר פצועים בכל רחבי העיר.  ברצוננו לבחון את מוכנות מכלול הלוגיסטיקה ותזמון כל הגורמים  על מנת שבעת חירום אמיתית הרשות תהיה העוגן והכתובת עבור תושבי העיר.  אני מודה לכל העובדים שנטלו חלק בתרגיל”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close