תעודת עניות לעיריית חיפה: לתושב הדר נמאס לעבור עם הבן שלו במדרגות הרצל ולראות ערימות של זבל, מזרקים ועוד שמושלכים ואין ניקיון כבר חודשים, אז הוא התחיל לנקות את המקום בעצמו

כבר חודשים שתושבים בחיפה מתלוננים על אשפה שנערמת בשכונות רבות בעיר ולא נאספת, על צחנ,ה על לכלוך ברחובות כמו שלא נראה הרבה שנים. המראות של הרחובות עם ערימות אשפה, עם לכלוך ואף ביוב בחלקם, כבר הפכו לשגרה בשכונות שונות בעיר. אלא שיש תושבים שכבר לא מסוגלים לשאת את המראות האלו כשהם הולכים ברחובות השכונה שלהם, או מקומות בהם הם מבלים - כך קרה לתושב הדר בשם שלמה בוטורי שכבר לא יכל לשאת את מראות הלכלוך- עם האשפה, המזרקים הזרוקים של נרקומנים והקונדומים המשומשים במדרגות שמחברות בין רחוב סירקין להרצל בהדר.  

וכך -צ’יקו כוכבי, לוחם אש בתחנת חיפה הגיע בערב יום כיפור לרחוב סירקין ונדהם לראות אדם חרוץ שמנקה במרץ את המדרגות שלא זכו זמן רב לניקיון: “ישבתי בסירקין 18 עם סוחר במקום ושאלתי אותו אם זה בחור שלו שמנקה את המקום. הוא ענה לי שלא, אז חשבתי שסוף סוף העירייה שלחה מישהו לנקות שם. ניגשתי לבחור שמנקה ושאלתי אותו אם הוא עובד עירייה, ואז נדהמתי לשמוע שהוא תושב במקום שנמאס לו כל פעם לעבור עם הבן הקטן שלו ולראות אשפה, קונדומים זרוקים ומזרקים של נרקומנים – אז במקום זה הוא החליט לקחת יוזמה, הוא לקח מטאטא רחוב והחל לנקות את האשפה”.

כוכבי ממשיך ומספר: “הוא אמר שקוראים לו שלמה בוטורי והבחור החרוץ הזה עשה את העבודה של עיריית חיפה, כי אכפת לו. הוא פינה משם ערימות ענקיות של אשפה. רציתי לתת לו כסף, אבל לצערי לא היה עליי הארנק. אבל אני מצדיע לו ולאחרים שלוקחים יוזמה, איפה שהעירייה לא עושה את זה”.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות