שוטרי מחוז חוף התגייסו להגשים חלום לאוריה בן ה-7, ילד בעל צרכים מיוחדים

שוטרים ומשטרה זה לא רק קונוטציה שלילית של דוחות ואירועים פליליים, אלא זה אומר לעיתים גם קשר חם לקהילה, כמו בסיפור הבא שריגש שוטרים רבים במחוז חוף ואף רתם אותם להגשים את חלומו של אוריה המתוק בן השבע, ילד בעל צרכים מיוחדים מקריית ים.
במרכז השליטה של מחוז חוף התקבלה שיחת מוקד מתושבת קריית ים ובה היא מבקשת להגשים לבנה בן ה-7, אשר הינו בעל צרכים מיוחדים חלום, לערוך מפגש עם שוטרים, לבצע פעילות משטרתית ולהפוך לשוטר ליום אחד.
שוטרי מרכז השליטה במחוז חוף, מיד נרתמו למשימה ואתמול הגשימו חלום לאוריה בן ה-7 מקריית ים, אשר חלומו האחד היה - להפוך לשוטר במשטרת ישראל.
בתצוגת תכלית מרהיבה של משטרת ישראל שכללה יחידות מבצעיות ובהן: מרכז השליטה המחוזי, חבלה, זיהוי פלילי, שיטור ימי, פרשים, תנועה וסיור של תחנת זבולון, אוריה הגשים את חלומו והפך לשוטר ליום אחד כשהוא לובש מדי שוטר ודרגות שהוענקו לו על ידי מפקד מרכז השליטה במחוז.

השוטר החדש והנרגש ענה לשיחות במוקד 100, שיגר ניידות לאירועים, הפעיל מכשור חבלה, ביצע עבודת זיהוי, נסע בניידת והכיר מקרוב את עבודת המשטרה והאמצעים העומדים לרשותה.
אוריה הנרגש הודה לשוטרי מרכז השליטה ואמר: “זה היום הכי כיפי בחיים שלי”.
משטרת ישראל תמשיך בפעילות היומיומית למען הקהילה על מנת לחזק את הקשר בין יחידות המשטרה השונות לבין רבדי האוכלוסייה השונים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close