למעלה מאלף איש בכנס של הליכוד בקריית אתא עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שהזהיר: “גילינו טילים של חיזבאללה שכוונו בדיוק לכאן, לקריית אתא”

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע אמש לכנס בחירות גדול מאוד, בו נכחו למעלה מאלף איש בקריית אתא. את הכנס אירגן ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ ונכחו בו ראשי העיר בקריות מהליכוד: אלי דוקורסקי מקריית ביאליק ודוד אבן צור מקריית ים. בכנס השתתפו גם שר האוצר משה כחלון, שרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא ביטון, סגנית השר ציפי חוטובלי וח"כ עוזי דיין. נתניהו פנה ישירות לתושבי קריית אתא ואמר להם: "צה"ל חשף עוד מתקן בלבנון של טילים מדויקים. הטילים המדויקים האלה מכוונים ישר לקריית אתא... אנחנו לא ניתן לאויבים שלנו להתחמש בטילים מדויקים, ואנחנו פועלים כל הזמן".

וכנס עם נתניהו לא יהיה מושלם בלי שנתניהו ידליק את האור האדום לבוחרי הליכוד וינסה להעיר אותם, ממה שהוא הכי פוחד: שאננות בוחרי הליכוד.

נתניהו פנה לקהל ואמר: “אנחנו רואים בסקרים שהרבה מהתומכים שלנו חושבים שהניצחון בכיס. הליכוד הולך לנצח, ביבי הולך לנצח. לכן, הם אומרים ‘אנחנו נשארים בבית’. וכשהם נשארים בבית, אלו התוצאות שמתקבלות. לפיד וגנץ עוברים את הליכוד”. נתניהו כיוון לסקרים האחרונים בהם כחול לבן של גנץ-לפיד עוברת את הליכוד עם 31 מנדטים מול 30 מנדטים. סנריום קשה עבור נתניהו שרוצה לסיים כמפלגה הגדולה, כדי שהנשיא יטיל עליו ראשון את ניסיון הרכבת הממשלה.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות