יום עיון ל־300 הגננות והסייעות בגני הילדים בקרית אתא

מחלקת גני ילדים בעיריית קרית אתא נערכת לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה תש"ף.  אתמול (שני) קיימה המחלקה בשיתוף עם מפקחות משרד החינוך יום עיון לכ־300 הגננות והסייעות הפועלות בגני הילדים בעיר. יום העיון נערך בשיתוף עם מחלקת הרווחה, השירות הפסיכולוגי ומהו"ט (מרכז העשרה וטיפוח לגיל הרך) וכלל הרצאות בנושא התפתחות הילד, פסיכולוגיה של הגיל הרך, עקרונות החינוך, וריענון נהלים במטרה לספק כלים תיאורטיים ומעשיים הנוגעים להתפתחות הילד ולהיערך כנדרש לפתיחת שנת הלימודים. בנוסף, נערכה הרצאה בנושא "התמודדות במצבי לחץ בגן" וחשיבות המעטפת החיצונית של בעלי התפקידים בגן (יועצת חינוכית, יועצת התנהגותית, סייעות מיוחדות ועוד) אשר משלימים את עבודת הגננת והסייעת.

השנה ייפתחו 4 גני ילדים חדשים ברחוב ברדיצ’בסקי ובשכונת גבעת אלונים, שנבנו כמענה לגידול המשמעותי במספר התושבים בעיר על רקע ההתפתחות של שכונות ומתחמי מגורים חדשים, הגירת תושבים חדשים, קליטת עלייה ועוד. הגנים יצטרפו ל־90 הגנים הקיימים הפזורים ברחבי העיר.

במקביל, ערכה מחלקת אחזקה בעירייה שיפוץ ושדרוג מקיף של כל גני הילדים הקיימים בעיר כהיערכות לקראת שנת הלימודים החדשה כולל התקנת דשא סינתטי וטיפול במפגעים.

מעיריית קרית אתא נמסר: “העירייה תמשיך להציב בראש סולם העדיפויות את ההשקעה במערך החינוך בכדי שתושבי העיר, ילדיה ותלמידיה ימשיכו ליהנות ממערכת חינוך איכותית, מתוכניות למידה חדשניות ומבתי ספר וגני ילדים מודרניים ומתקדמים הכוללים את הצוות המקצועי והאיכותי ביותר”.

 

צילום ארכיון: דוברות עיריית קרית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות