אחרי העצומה, הורי בית הספר “חופית” בחיפה יצאו אתמול להפגין נגד הפעלת ביה”ס הדו-לשוני בתחומם: “רוצים בית ספר יהודי!”

הורי בית הספר "חופית" בשכונת שער עלייה בחיפה יצאו אתמול להפגין ונשאו שלטים: "ילדינו לא הפקר" ועם קריאות: "רוצים בית ספר יהודי!". הורי בית הספר מוחים על כך שהוחלט להעביר לתחום בית הספר שלהם את בית הספר הדו- לשוני שפעל עד השנה בבית הספר אחמדיה בכבביר. בתחילה חשבו להעביר את בית הספר לתחום בית הספר "יבניאלי", אלא שמחאה של ההורים שם טרפה את הקלפים וכך הדו- לשוני מצא בית חדש ב"חופית".  

אלא שהורי חופית שיצאו להפגין אמש, החלו להחתים עצומה וטוענים: “בגלל שאנחנו שכונה עם אוכלוסייה מוחלשת לעומת התושבים בכרמל, מנצלים את זה ושמים אצלנו את הדו- לשוני. שישלחו את הדו- לשוני לבתי הספר של מרכז הכרמל”.

כאמור אתמול קיימו ההורים הפגנה עם שלטים ובכוונתם גם לאיים בהשבתת פתיחת שנת הלימודים הקרובה, אם העירייה ומשרד החינוך לא יעבירו מתחומם את הדו- לשוני.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות