שוטרי חיפה נדהמו לעצור רכב פרטי בו 12 נוסעים, כאשר 7 ילדים נדחקים בתא המטען

  במסגרת פעילות אכיפה שגרתית בחיפה עצרה המשטרה בשעת הצהריים ברחוב "דרך הגיבורים" בחיפה רכב שעורר את חשדם. השוטרים הנדהמים גילו כי מלבד הנהג נמצאו ברכב עוד 11 נוסעים, מרביתם קטינים. הנהג הסביר כי ההסעה של הילדים מהקייטנה לא הגיעה ולכן "התנדב" לקחת את כולם ברכב הפרטי שלו. הנהג תושב חיפה בן 32, קיבל דו"ח הזמנה לדין והילדים הורדו מהרכב אל המדרכה וזכו לנסיעה בטוחה יותר בכלי רכב אחרים. במשטרה נמסר: "משטרת ישראל רואה בחומרה ביצוען של עבירות תנועה המוגדרות בריונות כביש ואלה המסכנות את בטחון משתמשי הדרך ותמצה את מלוא חומרת הדין עם נהגים המסכנים שלום הציבור".

במשטרה נמסר: “משטרת ישראל רואה בחומרה ביצוען של עבירות תנועה המוגדרות בריונות כביש ואלה המסכנות את בטחון משתמשי הדרך ותמצה את מלוא חומרת הדין עם נהגים המסכנים שלום הציבור”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות