צפו: חיפה 2019- זבל מפוזר ברחובות ולהקות חזירים משתלטות על המדרכות לאור יום

https://youtu.be/5xc-Vb8sf6M
תושבים חיפה התעוררו לשנת 2019 עם רחובות שסובלים מאי תפקוד מחלקת התברואה בעירייה. ערימות של אשפה, צחנה מאשפה שמפוזרת ברחובות ועומדת ללא איסוף במשך ימים, מפגעים של חולדות ויתושים. לא מדובר במפגע הקיים באזור מסוים בחיפה - על מפגעי ניקיון ואשפה מדווחים תושבים משכונות הכרמל ועד שכונו החוף- ברמת התשבי התושבים מדברים על ערימות אשפה שכל יום הם פונים למוקד העירוני בתחנונים כי יאספו, כך קורה גם בקריית חיים שבה תושבים רבים מדווחים על אשפה ורחובות מלוכלכים עד מאוד. אתמול בבוקר התעוררו תושבים בשכונת כבביר בחיפה למראה שהפך כמעט לשגרה - להקה גדולה של חזירי בר הסתובבה בבוקר, לאור יום ובאין מפריע והחלה ללחך אשפה שהייתה מרוחה ומפוזרת על המדרכות שלא נוקו ולא נשטפו.  

תושב כרמל צרפתי סיפר ל”ניוזים צפון”: “אין שבוע שאנחנו לא מתקשרים למוקד העירוני ומפצירים שיבואו לאסוף את הזבל או לנקות זבל שנשך ברחוב. אין יום שאני לא חוזר בערב הביתה ומוצא חזירי בר שמתנחלים בפתח הבתים. לאחרונה יש מכת חולדות. המצב הפך להיות בלתי נסבל. אם היינו רוצים לגור בטבע, היינו הולכים וגרים במקום עם פחות ארנונה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות