שר הכלכלה בביקור בנשר סיכם עם ראש העיר, רועי לוי, על תוכנית לסיוע לעסקים קטנים וגם כנס מיוחד

שר הכלכלה, ח"כ אלי כהן, סייר בנשר וסיכם ביחד עם ראש העיר, רועי לוי, כי יינתן סיוע לעסקים הקטנים ויתקיים לראשונה כנס בעיר. גם נציגי הרשות לחדשנות ורשות ההשקעות נכחו בפגישה והודיעו לראש העיר כי הם נכונים להכווין ולסייע בכל בקשה שתוגש לרשויות על מנת לזכות במענקים

ראש עיריית נשר והנהלת העיר אירחו לסיור עבודה את שר הכלכלה והתעשייה, ח"כ אלי כהן, מלווה במנכ"ל משרדו, במדען הראשי ובעוד אנשי מקצוע ממשרד הכלכלה. הם שוחחו על התפתחות התעשייה בעיר נשר ובחנו דרכים לסייע לעיר להמשיך את תנופת הפיתוח שלה בתחומים עליהם אמון המשרד.
סוכם לסייע לעסקים הקטנים ולפתוח קורסים שיסייעו לבעלי העסקים להצליח. בנוסף, סוכם כי כבר השנה ייערך לראשונה בעיר כנס לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.
שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "בעיר נשר פועלים למעלה מ-1,000 עסקים קטנים - נתון מרשים לעיר בסדר גודל שכזה. העסקים הקטנים והבינוניים הם מנוע הצמיחה של המשק והם תורמים לתוספת משרות במשק, מספקים פרנסה, מסייעים לפיתוח הפריפריה ותורמים להגברת התחרותיות. זו גם אחת הסיבות מדוע נכון להמשיך ולתת רוח גבית לעסקים הקטנים ולכן אנו נמשיך ונסייע להם ככל שניתן"
ראש עיריית נשר, רועי לוי: "אנו נמצאים בתנופת פיתוח אדירה, משקיעים מאמצים רבים בפיתוח מתחם 4TECH (מחצבה 4.5) – המרכז של הצפון. חברות רבות כבר הביאו התעניינות רבה. בנוסף, אנו פועלים לשיווק קרקעות נוספות מול רשות מקרקעי ישראל. השנה פתחנו קורס נשות עסקים ועכשיו אנו פותחים מחזור נוסף."

בהמשך נערך סיור בחברת “דומא אופטיק” העוסקת בפיתוח ובדיקת עדשות ומצלמות. את התוצרים היא כבר מוכרת לחברות לייצור רכבים ברחבי העולם. השר כהן התרשם מאוד מהעשייה ומהפיתוח בחברה בה משולבים בין היתר גם סטודנטים מהטכניון ותושבים שחזרו ארצה מארצות הברית, במסגרת פרויקט של משרד הכלכלה והתעשייה.
בנוסף סוכם כי משרד הכלכלה יתמוך בפורום נשים נשר, העירייה תפעל מול משרד הכלכלה והתעשייה לאישור מרחבים עסקיים ויקבעו פגישות עבודה נוספות עם המדען הראשי ועם מערך המעו”ף לעסקים קטנים ובינוניים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close