ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה מאוכזב מראש עיריית חיפה, קליש רותם, שלא הגיעה להשקת הקמפוס בעיר התחתית אמש: “במהלך מסע הבחירות ידעה ראש העיר לטייל ברחבי העיר ולצלם כל מפגש אבל לאחר הבחירות זה כנראה כבר לא בסדר העדיפויות שלה.”

ליאור פליק, יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה, שהיא למעשה האוניברסיטה הגדולה ביותר בישראל, העלה הבוקר, שישי, פוסט שמח על השקת הקמפוס החדש שנערכה אתמול בעיר התחתית בחיפה, ובו גם הביע אכזבה גדולה מראש העיר של חיפה, עינת קליש רותם, שלא הגיעה להשקה. סגן ראש העיר, דוד עציוני הגיע להשקה וישב עם ליאור פליק, יו"ר אגודת או"פ, עם לילך חייבי מנחם, מנכ"לית החברה הכלכלית של או"פ, הסטודנטים והקשיב לבעיותיהם והבטיח להיפגש איתם על מנת להמשיך בטיפול ושיפור היחס לסטודנטים בעיר.
 
השקת הקמפוס החדש בעיר התחתית בחיפה!!
אתמול ההתרגשות הייתה בשיאה כאשר חנכנו את הקמפוס החדש בעיר חיפה. 
בנוסף לקמפוס הוותיק בבית בירם, הקמפוס החדש נותן לסטודנטים אפשרויות אקדמיות נוספות ומנגיש את האקדמיה לקהל רחב יותר.
כחלק מפיתוח העיר התחתית אני שמח על כך שקיבלנו הזדמנות להיות חלק ממוסדות הלימוד שנמצאים בעיר התחתית.
הקמפוס מדהים ומושקע והגישה אליו בתחבורה ציבורית פשוטה ויעילה.
אני רוצה להודות לחברי עורך דין דוד עציוני סגן ראש העיר חיפה שכיבד אותנו אתמול בהשקה  ושוחחנו על בעיות הצעירים בעיר, על נטישת הצעירים לאחר לימודיהם ועל אוכלוסיית הסטודנטים בעיר. סיכמנו כי  נמשיך להיפגש על מנת לטפל בנושאים אלו.
צר לי מאוד שראש העיר בחרה לא להגיע להשקה וממשיכה להתעלם מציבור הסטודנטים והצעירים בעיר, במהלך מסע הבחירות ידעה ראש העיר לטייל ברחבי העיר ולצלם כל מפגש אבל לאחר הבחירות זה כנראה כבר לא בסדר העדיפויות שלה.
בעיר חיפה ישנם מספר מוסדות לימוד ולומדים בה ציבור סטודנטים רב, ציבור מגוון, אשר היה רצוי שיקבל יחס טוב יותר כפי שהיה לאורך השנים.
אנחנו באגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה פועלים בשיתוף פעולה צמוד עם ראשי עיר רבים בכל הנוגע לקמפוסים הפרוסים ברחבי הארץ תוך הבנה כי הסטודנטים מביאים לצמיחה, שגשוג ופיתוח העיר.
יש לדאוג לציבור זה מבחינת תעסוקה, תרבות, חינוך ועוד על מנת שיישארו להתגורר לאחר לימודיהם.
כולי תקווה כי ראש העיר תשכיל להבין את חשיבות הנושא ותפעל למען ציבור זה תוך כדי שיתופיות הן לטובתם והן לטובת העיר חיפה.
השקת הקמפוס החדש של האוניברסיטה הפתוחה בחיפה. צילום שלמה מזרחיהשקת הקמפוס החדש של האוניברסיטה הפתוחה בחיפה. צילום שלמה מזרחי

ליאור פאליק, יו”ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה, מאוכזבים?
פנינו והזמנו את ראש העיר קליש להשקת הקמפוס החדש בעיר חיפה אך לצערי היא לא הגיעה, כנראה שציבור הסטודנטים שהם חלק בלתי נפרד מפיתוחה ושגשוגה של העיר לא בסדרי העדיפויות שלה.
נושא הצעירים בעיר והסטודנטים בפרט כנראה ולא נמצא מספיק על סדר היום שלה ולכן לא נפגשנו ראשי אגודות הסטודנטים בעיר עם הגברת קליש.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close