לוחמי האש הוזעקו הלילה לכיבוי שני רכבים שבערו בחלקים שונים בנשר. בירור קצר הדהים: הרכבים שייכים לבני זוג גרושים. האם זה מעשה נקמה?

עם היוודע דבר שני הרכבים שעלו באש הלילה בנשר, בתחילה התגנב החשד כאילו מדובר בהצתות רכבים על רקע פלילי או על רקע פרוטקשן - אירועים שקרו מספר פעמים בשנים האחרונות ברחבי העיר נשר.
אלא שבדיקה קצרה של שוטרים שדווחו על שני המקרים שהסתמנו כהצתות מכוונות העלתה כי מדובר במקרה אחר לגמרי, שאף הפתיע את הכבאים והשוטרים...
כאמור, במהלך הלילה החולף הוזעקו לוחמי האש מתחנת נשרים לשתי שריפות בהן עלו באש רכבים בעיר נשר במהלך חנייתם.
באירוע הראשון מעט אחר חצות פעלו לוחמי האש לכיבוי רכב פרטי ברחוב המייסדים. בחלוף כשלוש שעות שוב נקראו לוחמי האש, הפעם לרחוב אלון בשכונת רמות יצחק בעיר, שם עלה באש רכב מסחרי.

חוקר דליקות מטעם רשות הכבאות פעל בזירות – בשני המקרים כלל כיווני החקירה נבדקים.
בין הבדיקה נלקחו הלוחיות של הרכבים שעלו באש, בהפרש זמן האחד מהשני ובמקומות שונים, ולפתע עלתה תמונה מפתיעה- שני הרכבים שייכים האחד לאישה והשנייה לבעל, שניהם בני זוג גרושים החיים כאמור בנפרד בעיר נשר.
כאמור נבדק האם בני הזוג הגרושים אחראים להצתת הרכבים – האחד של השנייה.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות