פקחים רבים “אורבים” לבני משפחה וחולים שמגיעים לבית החולים רמב”ם. בני משפחה: “כמות הפקחים שהעירייה הציבה שם בשבועות האחרונים, היא הזויה. מנצלים אנשים במצוקה”

מדיניות הדוחות לתושבי חיפה של עיריית חיפה בחודשים האחרונים ממשיכה לתת אותותיה בכיסיהם של התושבים. זה בא לידי ביטוי בעשרות הרבות של דוחות שחיכו לאוהדי קבוצות הדרבי בחיפה שיצאו מ"סמי עופר" וקיבלו דוחות שמנים בסך 500 שקל. זה המשיך לדוחות שתושבי שכונות בחיפה מצאו על רכביהם בשעות הבוקר המוקדמות - במקומות שכלל לא ניתנו דוחות בהם, בשל מצוקת חניה ידועה. עתה, בימים האחרונים קרובי משפחה של חולים ברממב"ם, ותושבים המגיעים לטיפול במרפאות רמב"ם מדווחים על כך שברחובות מסביב לבית החולים - שידוע שמחירי החניון בו גבוהים במיוחד וגם כך יש מצוקת חנייה חריפה - מסתובבת כמות לא סבירה של פקחי העירייה שנותנים דוחות לנהגים. אחד מהתושבים שמגיע לבקר קרוב משפחה המאושפז מזה כמה שבועות מספר: "זה כמות הזויה של פקחים שממש 'חגים' מסביב, בידיעה שיש מצוקת חניה גדולה. הם מנצלים אנשים חולים, אנשים במצוקה ומשפחות במצוקה שרק רוצות להגיע לקרוב המשפחה ולראות אותו. למה? למה חור הרגישות? אין לי בעיה עם אכיפה, אבל תמצאו קודם פתרון הגיוני ואז תאכפו". גם מתן מספר: "כבר 10 ימים שאני מגיע לבית חולים רמב"ם עם הרכב ובכל יום אני רואה פה פקחים בצורה שלא נראת בשום מקום אחר בעיר. אתם צריכים להתבייש על כך שאתם מנצלים אנשים מבולבלים, בעת צרה ומצוקה על מנת לשלשל עוד כמה שקלים לקופת העירייה על חשבון החולים ובני משפחותיהם שהגיעו בנסיבות שברובם מצערות. בכל עירייה מתוקנת שדואגת לתושבים שלה רשאים תושבי העיר להחנות חינם בכחול לבן. רק בעיריית חיפה שגובה את הארנונה מהגבוהות בארץ מחפשים עוד דרכים לעשוק את התושב".  

כל זאת בזמן שראש העיר, עינת קליש רותם, הגישה בקשה לוועדת הכספים לאשר תוספת של 300 אלף שקל לפיקוח העירוני – במטרה כמובן לתגבר את הפיקוח והפקחים.

האם מדובר בביצה והתרנגולת? האם אי העדר העלאה בתקציב הפיקוח תביא להתחשבות בתושבים ומציאת פתרונות של תחבורה ציבורית?

אם תתקבל תגובה מעיריית חיפה, היא תובא במלואה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות