מסלול מצעד הגאווה בחיפה מחר. כל הצירים והרחובות שייסגרו

המשטרה סיימה את היערכותה לקראת אירוע מצעד הגאווה, שעתיד להתקיים ברחובות העיר חיפה ביום שישי ה- 28.6.19 מהשעה 17.00-9.00. מסלול התהלוכה: התכנסות בצומת מוריה - צפרירים ומשם לאורך שדרות הנשיא ועד לגן האם. היערכות משטרת ישראל מאות שוטרים, סדרנים, מתנדבי משטרה, לוחמי משמר הגבול, שוטרי יס"מ, בלשים ושוטרי תנועה יהיו פרוסים לאורך מסלול הצעידה, במתחמי הכינוס ובהיקפים, במטרה לאבטח ולשמור על שלום המשתתפים וכן לשמור על הסדר הציבורי כמו גם הכוונת התנועה. שוטרי תנועה ומתנדבים של משטרת ישראל , יעסקו החל משעות הבוקר המוקדמות בהכוונה ובהזרמת התנועה, על מנת לצמצם למינימום את הפגיעה בחיי השגרה ולאפשר את קיום הצעדה באופן מיטבי. מוקד המידע של משטרת ישראל, עומד לרשות הציבור, לצורך קבלת מידע בנוגע להסדרי תנועה וחסימות צירים. יש לחייג 110.
Tags

חסימות צירים

ציר מוריה – שדרות הנשיא (לכיוון צפון) ייסגר לתנועה בקטע שבין רחוב צפרירים ועד לגן האם בין השעות 09:00 ועד 13:30.

בזמן כניסת התהלוכה לגן האם ייסגר ציר שדרות הנשיא ממרכז הכרמל ועד צומת הנשיא התשבי לשני הכיוונים
במידה וגן האם יתמלא עד אפס מקום בזמן ההפנינג, ייסגר לתנועה ציר שדרות הנשיא הקטע שבין התשבי – מרכז הכרמל בין השעות 13:30 -17.00.
כמו כן ייחסמו לתנועת רכבים כל הרחובות החוצים את ציר התהלוכה.

לא תותר חניית רכבים לאורך ציר התהלוכה החל מערב לפני האירוע. רכבים שיחנו במקום ייגררו ע”י העיריה.

הנחיות והמלצות לציבור
• מומלץ לעשות שימוש בתחבורה ציבורית. ניתן להתעדכן במוקדי השירות ובאתרי האינטרנט של החברות השונות באשר לשינויים במסלולי התחבורה ובמועדי הנסיעות.
• לא תותר הכנסת נשק למתחמי הצעדה, הכינוס והסיום.
• לא תותר הכנסת בקבוקי זכוכית.
• לא תותר כניסה עם אופניים/אופניים חשמליים.
• לא תותר מכירת אלכוהול בבקבוקי זכוכית לכל אורך הצעדה ובמתחמים.
• חל איסור הפעלת רחפנים לאורך כל מסלול המצעד.
• ביום האירוע יסומנו החסימות ודרכי הגישה באפליקציית הניווט ווייז – ניתן להסתייע בה.

 

צילום: ארכיון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close