המשטרה ורשות המיסים פשטו על בית בושת באזור הקריות. המטרה: לחתוך את מקורות ההכנסה של ארגוני הפשיעה

  במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של משטרת ישראל כנגד מחוללי פשיעה ובהם בתי בושת, במטרה לנתק את "צינור החמצן הכלכלי" של כנופיות פשע ולהביא לקריסתם, הובילה המשטרה מבצע אכיפה משולב באזור הקריות, יחד עם גורמי אכיפה נוספים של מנהל מקרקעי ישראל, רשות המסים, רשות מקומית ופרקליטות אזרחית מחוז חיפה . בתוך כך, ערכו אמש בלשי המשטרה חיפוש במבנה הנחשד כבית עסק לא חוקי באזור הקריות, המשמש על פי החשד כבית בושת ונתפסו בו ממצאים רלוונטיים וכן חשוד בהפעלת המקום, אשר עוכב לחקירה בתחנת המשטרה זבולון.  

מדובר בפעילות המאגדת את מערך התביעות והרישוי של המשטרה במחוז חוף, יחד עם כוחות משטרה נוספים וגורמי אכיפה אשר פועלים בהתאם לתחומי הסמכויות והאכיפה שבתחומם ובסיומה של החקירה, תבחן המשטרה את ההליכים הנדרשים בהתאם, על מנת ליישם את דרישות החוק למען שלום הציבור .

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות