כתב אישום ברצח דניאל חלבי, שנדקר באמצע הרחוב בגלל סכסוך אישי סתמי

בתום חקירה מאומצת שניהלה ימ"ר חוף, פענחה המשטרה את התיק בו נדקר למוות דניאל חלבי, בדלית אל כרמל, והבוקר הוגשה הצהרת תובע כנגד החשוד - ויאם חסן, צעיר כבן 20 תושב המקום. ראשיתה של החקירה עם קבלת דיווח במוקד 100 ב־25 במאי בשעות הצהריים, בדבר קטטה באחד הרחובות בישוב דלית אל כרמל, כאשר על פי גורמי רפואה במקום טופל הקורבן, שנפצע באורח אנוש מדקירות ובהמשך פונה אל בית החולים ובתום ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו.  

משטרת ישראל ניהלה חקירה מורכבת, במסגרתה נגבו עדויות ממספר רב של אנשים וחוקרי זירת עבירה של הזיהוי הפלילי איתרו ודגמו את כלל הממצאים הנדרשים מהזירה, לצד איסוף ממצאים נוספים והפעלת אמצעים טכנולוגים שברשות המשטרה, לשם הגעה לחקר האמת וחשיפת החשוד בביצוע העבירה.

על פי החשד הרקע לאירוע הוא סכסוך אישי בין השניים, שהחל בוויכוח שהתפתח קודם לכן בבריכת היישוב. הבוקר הוגשה הצהרת תובע ובימים הקרובים יוגש על ידי פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום נגד החשוד ובקשה למעצר עד תום הליכים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות