שעת סיפור עם ראש העירייה

כמו בכל שנה התייצב ראש עיריית קריית ביאליק בבתי הספר היסודיים בעיר כדי להעביר שעת סיפור לילדי כיתות א'

בתשע שנים האחרונות מתייצב מדי שבוע ראש העירייה אלי דוקורסקי בכיתות א' בעיר בכדי להעביר שעת סיפור. "כשנבחרתי לראשות העיר החלטתי שבכדי לעודד קריאה מגיל צעיר צריך לא רק לדבר על זה אלא גם לעשות מעשה", ציין ראש העירייה.

"ביום שלישי אני מתחיל את הבוקר בשעת סיפור לילדי כתות א', הוא היום המהנה ביותר עבורי.  העניין אותו הילדים מביעים, השאלות החכמות והחום שאני מקבל מהם גורמים לי אושר, שמחה וגאווה גדולה במערכת החינוך בעירנו".

מדי שנה בוחר דוקורסקי ספר אחר שיש בו תמיד מוסר השכל שגורם לדיון מרתק בכיתה.

בנוסף לשעת סיפור מתקיים בעיר פרויקט ייחודי, שגם אותו יזם דוקורסקי. ילדי כתות א’ כותבים סיפור שבסוף השנה מאוגד לספר “ילדי קריית ביאליק מספרים” המחולק לכל הכותבים ואף נשלח לנשיא המדינה ויו”ר הכנסת.

סיפורי הילדים אף מצאו את מקומם הראוי בעמדות מיוחדות שעוצבו בטיילת רבין.

“השבוע סיימתי שעת סיפור אחרונה לשנת הלימודים הנוכחית”, שיתף ראש העירייה. “עבורי זו הנאה צרופה לפגוש ילדים נכונים וסקרנים”.

 

בתמונה: דוקורסקי בשעת סיפור בבית הספר הבונים

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close