"אשפה מפוזרת, גזם שלא נאסף, כמות יתושים בלתי סבירה ועכשיו גם נחשים מהאשפה", כך מתארים תושבי רמת התשבי בחיפה את סביבת המגורים שלהם בימים אלו. לתושבים נמאס

תושבי רמת התשבי בחיפה, כמו גם בשכונות נוספות בעיר, מספרים על משהו לא טוב שעובר על הרחובות והמקום בו הם חיים - והכל בגלל תחזוקת תברואה ירודה. לפני החג עיריית חיפה לא הגיעה לאסוף כמוסדר את הגזם ברחובות שכונת רמת התשבי. לאורך החג וסוף השבוע, ברחובות רבים בשכונה בעיקר בשונמית רמת האשפה שהתגלגלה ברחוב העלתה צחנה והיוותה מפגע של ממש. אם לא די, מבין האשפה, כפי שניתן לראות בתמונה, הגיחו "מבקרים" חדשים - נחשים שכבר ניכנסו למספר כניסות לבניינים במקום.  

ואם לא די, רעות הגרה בשכונה מספרת: "אנחנו תחת מתקפה של כמויות לא הגיוניות של יתושים. אנחנו כבר לא יודעים אם מדובר באשפה שמסתובבת, בגזם שלא נאסף בזמן או במשהו אחר. וזה כבר אנחנו לא מדברים על כל ערב שאנחנו נרדמים ל'צלילי' חזירי הבר שמכים שוב ושוב בפחים".

שלומי שעבר לפני שנה וחצי לשכונה עם אשתו ובנו הפעוט מספר: "אם הייתי יודע שאני עובר למקום עם תחזוקה כזאת, הייתי כבר עובר למקום אחר עם ארנונה יותר נמוכה בעיר אחרת. למה אנחנו צריכים לשבת מהבוקר ועד הערב – כל יום, ובווטסאפ עם מוקד העירייה להתחנן שיאספו אשפה וגזם. למה זה לא מובן מאליו?".

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות