אמא בעלת תושייה. תושבת קריית אתא יילדה את עצמה בביתה כשבעלה וילדיה נוכחים

ליטה ברזון, חובשת מד"א על אופנוע בת 30 מקריית אתא, קמה בשעת בוקר מוקדמת בשבוע שעבר בביתה עם צירי לידה. ברזון לא חשבה שהלידה קרובה, שכן הייתה רק בחודש השביעי להריונה, אך עשרים דקות לאחר מכן החלה להרגיש את העובר יוצא. בעלה גלאור התקשר למוקד 101 של מד"א, ויצא מהחדר להשגיח על שלושת ילדיהם. בליווי טלפוני של חובש במוקד מד"א מוטי רוקח, החלה ללדת לבדה, ולמעשה ליילד את עצמה. היא לא איבדה קור רוח, ותוך דקות בודדות נולד בנה התינוק. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו כעבור כמה דקות ביצעו בדיקות רפואיות, ופינו אותה ואת בנה התינוק לבית חולים כשהם במצב טוב.

“הלידה הייתה זריזה וקלה יחסית. התינוק יצא ומיד התחיל לבכות. הייתי די רגועה, וניסיתי להרגיע את בעלי ואת ילדיי שהיו בבית, ולומר להם שהכל בסדר”, סיפרה ברזון, “התקשיתי להאמין שאני עומדת ללדת, זמן רב לפני המועד, ושאני בעצם מיילדת את עצמי. כשהבנתי מה קורה הייתי מאוד נרגשת, ואני יכולה לומר בפה מלא שזו החוויה הכי מדהימה שעברתי בחיי”.

שרה-אל, בתה הבכורה בת ה-11, שהייתה בבית, סיפרה: “קמתי להתארגן לבית הספר, ופתאום ראיתי את אימא שלי יולדת בחדר השינה בבית שלנו. זה לא משהו שדמיינתי שיכול לקרות. התקשרתי לדודה שלי, גם היא חובשת במד”א, שניסתה להרגיע אותי ואת האחים שלי. הצלחתי להירגע אחרי שראיתי את אחי הקטן והמתוק נולד”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות