תלונה נגד קליש רותם הועברה לבדיקת להב 433: “הודתה במועצת העיר במינוי פעילים פוליטיים שלה למשרות ללא מכרז”

האם ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם תקרא ללהב 433 בקרוב? היום הגישה חברת מועצת חיפה, סופי נקש, תלונה במשטרה נגד קליש רותם על כך שראש העיר הודתה בישיבת המועצה האחרונה כי היא מינתה (דבר המנוגד לחוק) יועצים שהיו פעילים בקמפיין שלה, וזאת ללא כל מכרז. בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה ביום שלישי האחרון בעיריית חיפה, הודתה ראש העיר, עינת קליש רותם, כי היא דאגה להעסיק מטעם העירייה כמה  יועצים - ללא מכרז, כאלו שעבדו אצלה במהלך קמפיין הבחירות. מדובר בעבירה על החוק, היות ולראש עיר מותרת העסקת עד 4 יועצים בלשכת ראש העיר - ללא מכרז. אלא שקליש רותם מסתבר מעסיקה יותר מכך, מקרב פעילים בקמפיין שלה. אחת הדוגמאות הבולטות היא העסקתה של דינה מרגולין - מרגולין עבדה בקמפיין של קליש רותם כשהיא עמדה מול המגזר הרוסי בעיר וכתבה תוכן ברוסית עבור הקמפיין.  

היום – מרגולין קיבלה משכורת מעיריית חיפה בסך 6,500 שקל בכדי לדברר מול המגזר הרוסי. מרגולין היא לא חלק ממערך הדוברות אליו, כפי הנדרש בחוק, צריך להתקבל דרך מכרז, אלא מונתה במינוי ללא מכרז.

הבוקר, חברת המועצה נקש הגישה למשטרת חיפה תלונה בנושא הזה, כשבמשטרה הבהירו לנקש כי התלונה מועברת במיידי לבדיקת להב 433 החוקרים חשדות לענייני טוהר מידות.

 

מעיריית חיפה לא נמסרה עדיין תגובה בנושא.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות