“העוקץ” חיפה 2019. תושבים בקריית שמואל וק. חיים: “הילדים שלנו הפכו למטרות נעות של מכת יתושים. אי אפשר לצאת לגינות וגם לשהות בבתים. והעירייה לא עוזרת”

תוש בי קריית שמואל וקריית חיים נמנעים בשבועות האחרונים להוציא את ילדיהם החוצה לגינות - לדבריהם גם הישיבה בבתים הפכה לבלתי נסבלת בעיקר עבור הילדים. הסיבה: מכת יתושים גדולה שמציפה את כל האזור ולדבריהם פנוות רבות למוקד עיריית חיפה, לא הביאו לריסוס במקום. תושבת קריית שמואל החליטה להעלות תמונות של התוצאות מעקיצות היתושים שמציפה את כל השכונה וסיפרה: "אנחנו כבר לא יכולים יותר. לקחת את הילדים לגינת המשחקים כאן הפך למפגע, הם חוזרים עם עקיצות נוראיות בכל הגוף.  

הדר, תושבת השכונה מוסיפה: “כל יציאה לגן משחקים היא בלתי נסבלת, ולאחרונה גם בבתים”.

גם בקריית חיים מדווחים על מכה גדולה של יתושים. מגרש המשחקים בחורשה בפלוגות בקריית חיים, לטענת התושבים במקום הפך למפגע יתושים של ממש, כשתושבים והורים נמנעים מלהגיע לשם.

  כך נראית יד של ילד בקריית שמואל שרצה לבלות בגן המשחקים. צילום: פייס
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close