מעצב התכשיטים הייחודיים של דנה אינטרנשיונל לאירוויזיון יצפה בהופעה ב… קאן

המעצב הישראלי בהמפורסם ביותר בעולם, גיל נויהאוס, שעיצב בין היתר גם לג'וליה רוברטס, ניקול קידמן ו... מדונה, נבחר לעצב ולתכשט את הדיווה הישראלית שלנו, דנה אינטרנשיונל לכבוד ההופעה שלה על במת האירוויזיון. השניים יחד עם נוספים משתתפים בהפקה טסו עד לפריז, שם התאימו את את התכשיטים לבגדים אותם עיצב ז'אן פול גוטייה בכבודו ובעצמו. אלא מה? מסתבר שנויהאוס עצמו לא יגיע לצפות בדנה והתכשיטים על הבמה של האירוויזיון.
מתאימים עיצובים. נויהאוס וגוטייה. צילום גיל נויהאוס

נויהאוס, לא תגיע לצפות בקולקציה שעיצבת במיוחד לאירוויזיון?  

אני מדבר איתך מפסטיבל קאן כרגע… לפני שלושה שבועות טסנו כולנו לגוטייה בפריז, דנה ואני, יחד עם צוות שלם מההפקה. עשינו פגישה עם גוטייה שסיפק את הלבוש וזאת לאחר שביקשו שאני אספק את התכשיטים למופע. עשינו צילומים בפריז של המראה איתו כולם עולים עם זה לבמה לארץ. וכן, גם מדונה מקבלת ממני יצירה, מדונה היא לקוחה ותיקה… לצערי, כידוע, אני נמצא בשליחות למען המדינה ולכן לא אהיה באירוע עצמו בארץ. טסתי לקאן לייצג את המדינה ולתכשט את מי שעולה לשטיח האדום כאן, מיטב השחקנים והאמנים מהעולם. אני מאחל לכולם בהצלחה!

עיצובים ייחודיים. נויהאוס ודנה. צילום גיל נויהאוס
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות