בזמן שפוטרתם: עיריית חיפה מעלה את תקציב המשכורות בלשכת ראש העיר בחצי מיליון שקל! בזמן שמחיר הקייטנות עולה ועובדות צהרונים מפוטרות

עיריית חיפה תעביר בשקט בשקט בעוד מספר ימים בוועדת הכספים בעירייה שינויים בתקציב. בין השינויים שהיא מעוניינת להעביר יש את הסעיף של תוספת, כן- תוספת לתקציב המשכורות בלשכת ראש העיר עם עוד 495 אלף שקלים! כל זה קורה בזמן שמחיר הקייטנות עולה ואין כל מענה להורים, וכל זה קורה בעקבות החלטת העירייה לעבור לחברת הפעלה אחרת של הקייטנות- להביא לפיטוריהן של עשרות עובדות צהרונים וכל זאת במיסרון SMS. 495 אלף שקלים מתווספים למשכורות של בעלי תפקידים שמונו בלשכת ראש העיר- כולם ללא כל מכרז ורבים מהם בזמן שעבדו בקמפיין הבחירות של עינת קליש רותם. כך למשל, באותה לשכה של ראש העיר יושב לו על משכורת נכבדת מר משה וינוקר. וינוקר היה דובר הקמפיין של קליש והוא מוגדר עתה כמנהל הלשכה. לצידו יושבת ראש הלשכה- יש מנהל ויש גם ראש- כשלא ברור מה כל אחד עושה, ראש הלשכה הגברת רותי בונה גם היא "ירושה" מקמפיין הבחירות של עינת קליש רותם. ואי אפשר לשכוח את ניר שובר, עוזר ראש העיר- בעל הקיוסק לשעבר היינה קפה, שגם הוא מונה במינוי ללא מכרז כמשרת אמון. ואת כל הכוורת הזאת שבנתה קליש רותם, שהכריזה כי צריך לצמצם משכורות בקמפיין הבחירות שלה, צריך לתחזק בתוספת של תקציב כפי שכרגע מסתמן שהעירייה תגיש לוועדת הכספים. כל זה קורה בזמן שמהורי ילדים בחיפה נדרש לשלם מחיר יקר יותר על הקייטנות בקיץ- מחיר יקר עם קייטנות בזמן קצר יותר. ההורים מתכננים הפגנה על כך ועדיין אין מענה מהעירייה- מראש העיר קליש או ממחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני. וכל זה קורה בגלל החלטת העירייה לסיים את ההתקשרות עם מתנ"ס נווה יוסף שהפעילו את הקייטנות והצהרונים.  

התוצאה הנוספת: כל אותן עובדות של צהרונים קיבלו בהודעת SMS הודעה על סיום עבודתן. בהודעה של חודש לפני הקיץ מבלי שלאף אחת מהן תהייה חלופה.

בינתיים, ההסתדרות במרחב חיפה הודיעה כי היא מתערבת בנושא ושלחה הודעה לעירייה כי אם לא תחזור בה, ינקטו צעדים מצד הסתדרות העובדים.

ביקשנו את תגובת העירייה לדברים אלו. העירייה לא הגיבה עדיין. אם וכאשר תגיב, נביא את התגובה במלואה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות