כמעט אסון בסמי עופר. אוהד ניסה להדליק אבוקה בסמוך לדגל פריסה ונעצר

במסגרת היערכותה המבצעית של משטרת ישראל אמש  במשחק גמר הגביע בכדורגל באצטדיון סמי עופר, הצליחו בלשים סמויים לעצור תושב תל אביב בן 21, אוהד בני יהודה, לאחר שזוהה על ידם ביציע כשהוא מדליק אבוקה סמוך לדגל פריסה ענק של הקבוצה. במשטרה מדגישים כי לו היה הדגל נדלק מהאבוקה יכול היה לקרות אסון. בתוך כך, העצור התפרע במקום, התנגד לעיכוב ואיים על השוטרים ולפיכך נעצר לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר יובא לדיון בבית משפט השלום בחיפה, בבקשה לדון בעניינו, לרבות בקשה להרחיקו ממשחקי בני יהודה תל אביב לתקופה משמעותית.

במשטרה מדגישים כי לו היה הדגל נדלק מהאבוקה יכול היה לקרות אסון.בתוך כך, העצור התפרע במקום, התנגד לעיכוב ואיים על השוטרים ולפיכך נעצר לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר יובא לדיון בבית משפט השלום בחיפה, בבקשה לדון בעניינו, לרבות בקשה להרחיקו ממשחקי בני יהודה תל אביב לתקופה משמעותית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות