הלילה: פשיטה של יס”מ ומג”ב על בתי סוחרי סמים ברחבי חיפה. נתפסו סמים רבים המופצים בעיר

בתום חקירה סמויה שניהלה המשטרה במהלך השבועות האחרונים בחיפה, נגד מספר חשודים המסכנים את שלום הציבור על ידי סחר בסמים, ערכו בלשי התחנה הלילה מבצע מעצרים ותפיסת חומרים החשודים כסמים מסוגים שונים שעל פי החשד יועדו לסחר מנקודת מכירה בשכונת ואדי ניסנאס בעיר.
בתוך כך, המעצרים נערכו על ידי בלשי התחנה בשיתוף פעולה יחידות מיוחדות של מג"ב, לוחמי יס"מ מרחביים ויחידת הכלבנים, כאשר לצד מעצרם של החשודים, ערכו הכוחות חיפוש בבית החשודים בסחר בסמים ותפסו חומרים החשודים כסם מסוגים שונים.

בחיפוש אחר הסמים, נתפסו מוסלקים   מאות גרם חומר החשוד כקריסטל גבישי, חומר רב החשוד כהידרו, עשרות גרמים החשודים כהרואין מחולק למנות,  עשרות סיגריות מגולגלות (“ג׳ויינטים”) וכן עשרות אלפי שקל החשודים כפדיון הסחר בסמים.
בפעילות נעצרו לחקירה שישה חשודים ובהמשך היום בהתאם לצורכי החקירה יובא החשוד המרכזי,  תושב חיפה  בן 26 אל בית משפט השלום חיפה,  בבקשה להאריך את מעצרו.

  חלק מהסמים שנתפסו בדירה בחיפה. צילום: דוברות המשטרה
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות